HaberlerCanik avrupa kulübü

Canik avrupa kulübü

Samsun Canik Belediyespor Başantrenörü Mehmet Can Öztürk, 'Yıllardır ligde mücadele eden takımımızı, Avrupa kupalarına taşıyarak büyük iş başardık. Canik Belediyespor artık Avrupa kulübüdür' dedi.

Canik avrupa kulübü

Samsun Canik Belediyespor Başantrenörü Mehmet Can Öztürk, "Yıllardır ligde mücadele eden takımımızı, Avrupa kupalarına taşıyarak büyük iş başardık. Canik Belediyespor artık Avrupa kulübüdür" dedi.

Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi'nde normal sezonu 7. sırada tamamladıktan sonra play-off çeyrek finalinde Hatay Büyükşehir Belediyespor'a elenen Samsun Canik Belediyespor, ligi noktaladı. Başantrenör Mehmet Can Öztürk, genel bir sezon değerlendirmesi yaparken, "Oyuncularımı kutluyorum. Yıllardır Samsun Canik Belediyespor alt sıralardaydı. Biz ekip olarak yöneticilerimizle beraber bu yıl play-offu hedeflemiştik. Canik Belediyespor önümüzdeki sezon Avrupa kupalarında mücadele etmeye hak kazandı. Sezon boyu oyuncularım performanslarını en üst düzeyde tutmaya çalıştı. Ligde tek oyuncu değiştirmeye takımlardan bir tanesiyiz. Bu yönden de oyuncularımın sporculuğuna saygı duyuyorum. Sakatlanmadan bu sezonu kapattık. Umut ediyorum ki, bu bir ivme kazandıracak. Yıllardan ligde mücadele eden Samsun Canik Belediyespor önümüzdeki sezon Avrupa’da kendisini gösterecektir. Canik artık Avrupa kulübü. Önümüzdeki yıllar inşallah daha yukarılarda oynayan bir kulüp haline geliriz. Artık Avrupa takımı olduk. Bize destek veren herkese teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Selçuk KAYASIRADAKİ HABER