HaberlerTürk ekranlarına Azeri güzel

Türk ekranlarına Azeri güzel

Yakın zamanda vizyona giren 'Kızkaçıran' filmi ile beğeni toplayan Azeri güzel Gönül Nagiyeva, Azerbaycan'dan Türkiye'ye transfer oldu.

Türk ekranlarına Azeri güzel

Yeni vizyona giren Kızkaçıran filmiyle dikkatleri üzerine toplayan Azeri oyuncuGönül Nagiyeva Türkiye ekranlarına transfer oldu. Sözcü'nün haberine göre Nagiyeva verdiği röportajda, “Kızkaçıran, benim için unutulmayacak projelerden bir tanesi oldu. Bundan sonra Türkiye’de güzel işlerde yer almak istiyorum” dedi. Güzel oyuncu Kasım ayında çekimlerine başlanacak bir yurt dışı sinema filminin başrolünde oynayacağını da aktardı.

KIZKAÇIRAN FİLMİ

Ahmet düğünden gelin kaçırır ama ortada ufak bir hata vardır. Eski aşkı Gül'ü, yani gelini damatla beraber kaçırmıştır. Gelin arabasında kaçırılan Gül'ü pek çok sürpriz beklerken, Ahmet'in aslında iyi bir planı olmadığı ortaya çıkar. Gül'ü köydeki dedesine götürmek ister ve işin bu noktasından abisi devreye girer. Dedesinin köyüne ulaşana kadar yolda başlarına birbirinden komik maceralar gelecektir.

Yönetmenliğini ve senarsitliğini Korhan Uğur'un üstlendiği filmin başrollerinde Emir Benderlioğlu ve Ceren Benderlioğlu ikilisi yer alıyor. Kadroda kendilerine Kyamran Agabalaev, Yüksel Ünal, Aydan Burhan, Barış Kıralioğlu, Ergun Kuyucu, Erol Aksoy, Gönül Nagiyeva, Kamuran İnselel, Mehmet Kurt, Timur Kunt, Tulya Örkü, Kaan Çalışkanoğ ve Ece Ertan isimleri eşlik ediyor.SIRADAKİ HABER