HaberlerElçin Sangu'nun büyük korkusu

Elçin Sangu'nun büyük korkusu

Oyuncu Elçin Sangu, Arnavutköy'de bir mekan çıkışı sevgilisiyle görüntülendi. Basın mensuplarını karşısında gören güzel oyuncu şaşkına döndü.

Elçin Sangu'nun büyük korkusu

Ünlü oyuncuElçin Sangu, sevgilisi Yunus Özdiken’le Arnavutköy’de bir mekan çıkışı görüntülendi. Sangu, karşısında basın mensuplarını görünce şaşırdı. Dizisinin sezon finali yapmasıyla yaz tatiline çıkacağını açıklayan Sangu, “Bodrum veya Çeşme’ye gitmem, orada sizden kaçış yok. Ben bikinili görüntü vermekten korkuyorum” dedi.

ELÇİN SANGU KİMDİR?

13 Ağustos 1985 İzmir doğumlu, Çerkez asıllı oyuncu, üniversite eğitimini Mersin Üniversitesi Opera bölümünde tamamlamış, daha sonra 2006 yılında Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'ni burslu olarak kazanmıştır.

Sangu, Sahne Tozu Tiyatrosu'nda oyunculuk eğitimi aldıktan sonra dizilerde oyuncu olarak yer almaya başlamıştır. İlk olarak 2011 yılında Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizide Jale karakteriyle tanınmıştır. Ardından 2012 yılında Aşk Kaç Beden Giyer adlı dizide Nehir karakterini canlandırmıştır. Daha sonra Bir Aşk Hikayesi, Kurt Seyit ve Şura, Sevdam Alabora dizilerinde oynamıştır. Şimdilerde ise Star TV'de yayınlanan, başrollerini Barış Arduç ile birlikte paylaştığı Kiralık Aşk adlı dizide Defne karakterini oynamaktadır. 2016 yılının Mart ayında Elidor bakım ürünleri, daha sonra ise Boyner markasının yüzü olmuştur.SIRADAKİ HABER