HaberlerKadir Doğulu'ya kırk gün kırk gece doğumgünü

Kadir Doğulu'ya kırk gün kırk gece doğumgünü

Evlenmeye hazırlanan ünlü çift Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül birbirlerine aşklarını her fırsatta dile getiriyor. Atagül, 35 yaşına giren sevgilisi Kadir Doğulu için üçüncü kez sürpriz doğum günü partisi düzenledi.

Kadir Doğulu'ya kırk gün kırk gece doğumgünü

Üç yıllık beraberliklerini nikah masasına taşımaya hazırlanan ünlü çift Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'nun aşkı dolu dizgin devam ediyor. Sözcü'nün haberine göre, 19 Nisan günü 35 yaşına basan Kadir Doğulu’ya sevgilisi Neslihan Atagül üçüncü kez sürpriz doğum günü partisi düzenledi. Atagül, “Kadir’i o kadar çok seviyorum ki, doğum gününü kırk gün kırk gece bile kutlarım” diye konuştu.

NESLİHAN ATAGÜL KİMDİR?

20 Ağustos 1992 İstanbul doğumlu Neslihan Atagül, 2005 yılında Erberk Ajansa kayıt yaptırdıktan 2 ay sonra bir reklam filminde oynadı. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro bölümünde okuyor.

Neslihan Atagül, oyunculuk hayatına ilk kez 2006'da “Yaprak Dökümü” dizisinde Deniz karakteriyle adım atmıştır. Yine 2006 yılında “İlk Aşk” filminde oynadı ve bu film ile “Altın Koza Film Festivali”nde “Umut Veren Genç Kadın Oyuncu” ödülüne layık görüldü. 2011 yılında Mahsun Kırmızıgül’ün yönettiği “Hayat Devam Ediyor” adlı dizide rol almıştır. 2012 yılında otobüslerin uğradığı bir mola yerinde çalışan iki gencin öyküsünü anlatan “Araf” filminde Neslihan Atagül performansıyla izleyenlerin beğenisini kazandı. Neslihan Atagül, 2013 yılında ise “Fatih Harbiye" dizinde rol almıştır. Şu an ise "Kara Sevda" adlı dizide oynamaktadır.

Annesi Beyaz Rus(bate), babası Çerkes kökenlidir. 25 Kasım 2015 tarihinde, 3 yıla yakın süredir beraber olduğu Kadir Doğulu ile nişanlanmıştır.SIRADAKİ HABER