Haberler19 Mayıs'ın gururu

19 Mayıs'ın gururu

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Anadolu Yıldızlar Ligi Judo Final müsabakalarında Türkiye 2'incisi olan 19 Mayıslı sporcu Reşithan Yiğit'i makamında kabul etti.

19 Mayıs'ın gururu

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Anadolu Yıldızlar Ligi Judo Final müsabakalarında Türkiye 2'incisi olan 19 Mayıslı sporcuReşithan Yiğit'i makamında kabul etti. Reşithan'ı tebrik edip hediye veren Başkan Osman Topaloğlu, "Birinci olmasına alışmıştık. Başarısı bizleri gururlandırıyor" dedi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Judo Final müsabakalarında 19 Mayıs Belediye Spor Kulübü rüzgarı esti. 33 ilden 310 sporcunun katıldığı turnuvada 19 Mayıs Belediye Spor Kulübü sporcusu Reşithan Yiğit, 42 kiloda Türkiye 2'incisi oldu. Başarılı sporcuyu makamında kabul eden 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Reşithan'ı tebrik ederek başarıdan dolayı çeşitli hediyeler verdi. Başkan Osman Topaloğlu, "Genç kardeşimizi tebrik eder, başarılarının devamını dilerim. Kendisinin ne ilk derecesi, ne de son derecesi olacak. Biz Reşithan’ın birinci olmasına alışmıştık. Bu da nazarlık olsun. Gençlerimizin doğru zaman geçirmeleri, sporla ilgilenmeleri çok güzel. Bir de buna böyle güzel başarılar eklenince mutluluğumuz daha da artıyor" dedi.SIRADAKİ HABER