Genç ten gençlere övgü

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, gençlerin ülkenin geleceği olduğunu belirterek, Başbakanımızın koyduğu 2023 hedefi ancak gençlerle çizilir. Gençlerin fikirleri bizim için çok önemli dedi\r\n

Genç ten gençlere övgü
\n Samsun Genç İşadamları Derneği (SAMGİAD) Başkanı, aynı zamanda Karadeniz Genç İşadamları Federasyonu (KARGİF) Başkanı Levent Özden ve yönetim kurulu üyeleri, yeni hizmet binasında Canik Belediye Başkanı Osman Genç in misafiri oldu. Özden den yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Genç, gençlerin her alanda fikir üretmesi gerektiğini belirterek, Türkiye nin 2023 hedefine gençlerle ulaşabileceğini söyledi.
\n
\n  
\n
\n GENÇ GİRİŞİMCİLER BİRİMİ
\n
\n Fikirleri önemsediklerini belirten Başkan Genç, Gençlerimiz artık her alanda önemli başarılara imza atıyorlar. Yeter ki onlara fırsat verilsin. Biz de belediye olarak yeni hizmet binamızda gençlerimiz için Genç Girişimciler Birimi kurduk. Gençlerimizın ürettiği, bulduğu yeni şeylere destek vereceğiz ve buluşlarını geliştirmelerini sağlayacağız. Türkiye nin geleceği adına gençlerin yer almadığı bir çalışmanın başarılı olması mümkün değildir dedi.
\n
\n  
\n
\n GENÇLERİN FİKRİ ÖNEMLİ
\n
\n Canik te gençlere yönelik bir çok eğitim ve kültürel yatırımlar yaptıklarına da işaret eden Başkan Osman Genç, Genç işadamlarımızın olması bizleri gururlandırıyor. Gençlerimiz ne kadar başarılı olursa, şehrimiz de, ülkemiz de o kadar ilerleme sağlar. Biz şehrimizle ilgili hedefimizi gençlerimizle birlikte çizmek istiyoruz. Bu konuda gençlerimizin ürettiği her fikir bizim için çok önemli diye konuştu.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da anaokulu öğretmeni not bırakıp intihar ettiSamsun'da anaokulu öğretmeni not bırakıp intihar ettiSamsun'da bir genci pompalı tüfekle yaraladıSamsun'da bir genci pompalı tüfekle yaraladıLeyla, miras kavgası kurbanı olmuşLeyla, miras kavgası kurbanı olmuşSamsun'da okul atölyesinde elektrikli motosiklet yaptılarSamsun'da okul atölyesinde elektrikli motosiklet yaptılarBaşkan Demir: Samsun'daki koku sorunu gelecek yıl tamamen bitecekBaşkan Demir: Samsun'daki koku sorunu gelecek yıl tamamen bitecekSamsun'da korona taraması tamamlandıSamsun'da korona taraması tamamlandıSamsun'da sayıları 374 bini aştıSamsun'da sayıları 374 bini aştıFındık fiyatları ne kadar? 28 Ekim Çarşamba il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 28 Ekim Çarşamba il il güncel fındık fiyatlarıSamsun'da simit de zamlandıSamsun'da simit de zamlandıAdana Demirspor - Samsunspor maçının hakemi belli olduAdana Demirspor - Samsunspor maçının hakemi belli oldu

hızWeb