ARTİSTLER SAHNE ALIYOR

Türkiye Cimnastik Federasyonu(TCF) faaliyet proğramında yer alan Artistlik Cimnastik Kızlar Gelişim Kampı Samsun da devam ediyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt, Samsun da yapılacak Türkiye Trambolin Cimna

ARTİSTLER SAHNE ALIYOR
\n 30 Haziran da başlayan ve 8 Temmuz da sona erecek olan Artistlik Cimnastik Kızlar Gelişim Kampı bütün hızıyla sürüyor. Samsun un önemli organizasyonlara ev sahipliği yaptığını belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt, Gelişim kampı ve 5-7 Temmuz tarihleri arasında yapılacak Trambolin Cimnastik Türkiye Şampiyonası 2 nci etabı hazırlıkları sorunsuz bir şekilde sürüyor. İlimizde yapılacak şampiyonaya 25 kulüpten 150 sporcu katılacak. Gençlik ve Spor Kulübü Antrenörlerimiz Rıfat Çağdaş Keskür ve Zeyno Ünal kampta bulunan misafir hocalarımızla ve sporcularla yakından ilgileniyor. Samsun dev turnuvalara bundan sonrada ev sahipliği yapacaktır. Bu konuda Gençlik ve Spor Bakanımız Suat Kılıç ın projeleri var diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n ÖZYURT TAN YAKIN TAKİP... 
\n
\n  
\n
\n Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt, Canik Cimnastik Salonu nda kamp yapan antrenör ve sporcularla yakından ilgilenip sorunlarını çözüme ulaştırıyor. 
\n
\n  
\n
\n ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR...
\n
\n  
\n
\n Canik Cimnastik Salonu nda çalışmalarını sürdüren antrenör ve sporcular Türkiye Şampiyonası hazırlıklarını aralıksız sürdürüyor.
\n
\n  
\n
\n   
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun OMÜ'de profesörü görevden alıp yerine doktor atadılarSamsun OMÜ'de profesörü görevden alıp yerine doktor atadılarFındık fiyatları ne kadar? 20 Ekim Salı il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 20 Ekim Salı il il güncel fındık fiyatlarıSamsun'da yola çıkan inek kazaya neden olduSamsun'da yola çıkan inek kazaya neden olduSamsun'da husumetlisi tarafından bacağından vurulduSamsun'da husumetlisi tarafından bacağından vurulduEskişehir- Samsunspor -Canlı AnlatımEskişehir- Samsunspor -Canlı AnlatımSamsun'da genç kadına 'silahlı tehdit' gözaltısıSamsun'da genç kadına 'silahlı tehdit' gözaltısıB.B. Başkanı Mustafa Demir: Samsun Türkiye'de ilk olacakB.B. Başkanı Mustafa Demir: Samsun Türkiye'de ilk olacakSamsun'da silahla birini yaralayıp, taksi gasp ettiSamsun'da silahla birini yaralayıp, taksi gasp ettiSamsun'da zincirleme kaza: 1 yaralıSamsun'da zincirleme kaza: 1 yaralı20 Ekim Salı Samsun hava durumu20 Ekim Salı Samsun hava durumu

hızWeb