ŞEHİT ASKER TÖRENLE KARŞILANDI

Van da 29 Mayıs ta askeri aracın devrilmesi sonucu yaralanan ve tedavi gördüğü Ankara GATA da şehit olan er Engin Şahin in cenazesi, Samsun-Çarşamba Havalimanı’nda askeri törenle karşılandı. Şehidin cenazesi daha sonra karayoluyla memleketi Sinop’a gönder

ŞEHİT ASKER TÖRENLE KARŞILANDI
\n Van a bağlı Çitören köyü yakınlarında, 29 Mayıs 2013 tarihinde meydana gelen kazada askeri araç şarampole yuvarlanmış, 4 asker yaralanmıştı. Ankara GATA da bir aydan fazla yoğun bakımda tedavi gören 21 yaşındaki jandarma er Engin Şahin, şehit oldu. Şehit er Engin Şahin in Türk bayrağına sarılı cenazesi Türk Hava Kuvvetleri Komutanlığı’na ait uçakla memleketi Sinop a götürülmek üzere Samsun a getirildi. Şehit 1992/4 er Engin Şahin in cenazesi Samsun-Çarşamba Havaalanı nda Vali Yardımcısı Osman Nuri Gültekin, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Mehmet Göktan, askeri ve mülki erkan tarafından törenle karşılandı.
\n
\n  
\n
\n Şehit Er Engin Şahin in annesi Hasibe ve babası İsmail Şahin törende ayakta durmakta zorluk çekerken, uzun süre gözyaşı döktüler.
\n
\n Şehidin cenazesi havaalanından karayolu ile Sinop un Durağan ilçesi Alpuğan köyüne götürüldü. Engin Şahin in cenazesi, Durağan ilçesi Alpuğan köyünde yarın cuma namazının ardından Alpuğan Köyü Kabristanlığı na defnedilecek.
\n
\n  
\n
\n İHA
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: "İpek Yolu'nun her yönüyle gündemde olması insCumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: "İpek Yolu'nun her yönüyle gündemde olması insBaşkent'te çöp konteynerinde çıkan yangın 2 dükkana sıçradı Başkent'te çöp konteynerinde çıkan yangın 2 dükkana sıçradıBodrum'da bir otelin terasında çıkan yangın korkuttu Bodrum'da bir otelin terasında çıkan yangın korkuttuTekirdağ'da tonlarca kaçak içki ele geçirildi Tekirdağ'da tonlarca kaçak içki ele geçirildiÜnlü CEO TEM'de hurdaya dönen lüks cipinden yaralı kurtuldu Ünlü CEO TEM'de hurdaya dönen lüks cipinden yaralı kurtulduÜnlü CEO TEM'de hurdaya dönen lüks cipinden yaralı kurtuldu Ünlü CEO TEM'de hurdaya dönen lüks cipinden yaralı kurtulduKaza sonrası patlayan araçtan son anda çıkarak alevler arasında kalmaktan kurtulKaza sonrası patlayan araçtan son anda çıkarak alevler arasında kalmaktan kurtulMuhtarın aracını kundaklayan hırsızlar azanın samanlarını da ateşe verdi Muhtarın aracını kundaklayan hırsızlar azanın samanlarını da ateşe verdi10 kilometre kaçtıktan sonra yakalanan otomobilde ruhsatız pompalı tüfek çıktı 10 kilometre kaçtıktan sonra yakalanan otomobilde ruhsatız pompalı tüfek çıktıTEM otoyolunda otomobil bariyerlere ok gibi saplandı; 2 ağır yaralı TEM otoyolunda otomobil bariyerlere ok gibi saplandı; 2 ağır yaralı

hızWeb