YURTTA SÜNNET ŞÖLENİ

Aile ve Sosyal Politikalar Samsun İl Müdürlüğü, sevgi evleri ve çocuk yuvalarında kalan 5-6 yaş grubu 19 çocuk için sünnet şöleni düzenledi.

YURTTA SÜNNET ŞÖLENİ

\n Süleyman Yançatoral Çocuk Yuvası bahçesinde düzenlenen etkinlikte, sünnet olan 19 çocuk için sünnet şöleni yapıldı. Sünnet olarak erkekliğe ilk adımı atan devlet korumasındaki çocuklara çeşitli hediyeler dağıtıldı.Çalan müzik eşliğinde, yuvada kalan çocuklar ve çalışan personel doyasıya eğlendi. Daha sonra çocuklara yemek dağıtıldı.

\n

\n Sünnet şöleni hakkında bilgi veren Süleyman Yançatoral Çocuk Yuvası Müdürü Recep Dizdar, bu yıl 19 çocuğun sünnetini gerçekleştirdiklerini söyledi. Kimsesiz çocuklar için her yıl sünnet şöleni düzenlendiğine dikkat çeken Recep Dizdar, Her yıl olduğu gibi, bu yıl da çocuklarımızı geleneksel sünnet şölenimizde sünnet düğünlerini kutluyoruz. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüze bağlı tüm kuruluşlarımızda, çocuklarımızın devam ettiği okullarda, diğer kamu ve kuruluşlardan ziyaretçilerimizle, bu güzel günü kutladık. Çocuklarımıza hayırlı olsun diyoruz. İnşallah hayatları da, bugünkü gibi güzel geçer” dedi.

\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun OMÜ'de profesörü görevden alıp yerine doktor atadılarSamsun OMÜ'de profesörü görevden alıp yerine doktor atadılarFındık fiyatları ne kadar? 20 Ekim Salı il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 20 Ekim Salı il il güncel fındık fiyatlarıSamsun'da husumetlisi tarafından bacağından vurulduSamsun'da husumetlisi tarafından bacağından vurulduSamsun'da tramvay hariç toplu taşımada Korona denetimiSamsun'da tramvay hariç toplu taşımada Korona denetimiSamsun'da kamyonet beton bariyere çarptı: 1 yaralıSamsun'da kamyonet beton bariyere çarptı: 1 yaralı20 Ekim Salı Samsun hava durumu20 Ekim Salı Samsun hava durumuSamsun'da otomobil ile motosiklet çarpıştı: 1 yaralıSamsun'da otomobil ile motosiklet çarpıştı: 1 yaralıCumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: "İpek Yolu'nun her yönüyle gündemde olması insCumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: "İpek Yolu'nun her yönüyle gündemde olması insSamsun'da sağanak yağış etkili olduSamsun'da sağanak yağış etkili olduBaşkent'te çöp konteynerinde çıkan yangın 2 dükkana sıçradı Başkent'te çöp konteynerinde çıkan yangın 2 dükkana sıçradı

hızWeb