GÜLDÜREN ANONS

Samsun Valisi Hüseyin Aksoy ve beraberindekilerin Vezirköprü ilçesi Oymaağaç köyündeki tarihi bölgeyi gezdiği esnada, köy camisinin hoparlöründen yapılan anons herkesi hem şaşırttı hem de güldürdü.

GÜLDÜREN ANONS

\n  Vali Hüseyin Aksoy, Vezirköprü ilçesindeki Oymaağaç köyünde bulunan Nerik Antik Kenti için basın mensupların sorularını cevaplandırdığı sırada, Oymaağaç köyündeki cami hoparlöründen yükselen ses Vali nin konuşmasını yarıda kesti. Cami hoparlöründen, “Caminin önünde inşaat yapılması için kimse yok. Allah rızası için, işi olmayan herkes caminin önüne gelsin” anonsu yapılınca Vali Aksoy, “Hayırdır, isyan mı var camide” diye espri yaptı.
\n Anonsun, caminin önündeki inşaat için vatandaşlardan yardım istemek amacıyla yapıldığı ortaya çıktı.

\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da okul atölyesinde elektrikli motosiklet yaptılarSamsun'da okul atölyesinde elektrikli motosiklet yaptılarSamsun'da sayıları 374 bini aştıSamsun'da sayıları 374 bini aştıLeyla, miras kavgası kurbanı olmuşLeyla, miras kavgası kurbanı olmuşFındık fiyatları ne kadar? 28 Ekim Çarşamba il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 28 Ekim Çarşamba il il güncel fındık fiyatlarıAnkara'da pencereden bakan kişi pompalı tüfekle öldürüldü Ankara'da pencereden bakan kişi pompalı tüfekle öldürüldüSamsun'da bir genci pompalı tüfekle yaraladıSamsun'da bir genci pompalı tüfekle yaraladıKötü kokular gelince 51 yaşındaki adamın öldüğü ortaya çıktı Kötü kokular gelince 51 yaşındaki adamın öldüğü ortaya çıktıHatay'da yangın kontrol altına alındı Hatay'da yangın kontrol altına alındı28 Ekim Çarşamba Samsun hava durumu28 Ekim Çarşamba Samsun hava durumuSamsun'da simit de zamlandıSamsun'da simit de zamlandı

hızWeb