Gollerim Bafra için

İstanbul Bayrampaşa Belediyesi tarafından bu yıl 3 cüsü düzenlenen Emekliler Futbol Turnuvası nda mücadele eden İstanbul Bafraspor u, eski Türkiye ve Avrupa Gol Kralı Tanju Çolak sırtlıyor.

Gollerim Bafra için
\n Takımının, Bayrampaşa Altıntepsi Belediyespor un 3-2 mağlup ettiği maçta da gollerine devam eden Tanju Çolak, Gollerim memleketim Bafra için. Pazar günü de Çınarspor u mağlup ederek şampiyon olmak istiyoruz. İstanbul daki tüm Samsunluları da Bayrampaşa Stadı nda oynanacak final maçına bekliyorum dedi. 
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Adana'da hava destekli 2 bin 20 polisle huzur uygulaması Adana'da hava destekli 2 bin 20 polisle huzur uygulamasıKastamonu'da ormanlık alanda çıkan yangın güçlükle kontrol altına alınabildi Kastamonu'da ormanlık alanda çıkan yangın güçlükle kontrol altına alınabildiPolisler zorda kalana koştular, ehliyetsiz ve alkollü sürücüleri affetmediler Polisler zorda kalana koştular, ehliyetsiz ve alkollü sürücüleri affetmedilerÖnceden annesiyle yaşadığı evi benzin dökerek yaktı Önceden annesiyle yaşadığı evi benzin dökerek yaktıFatsa'da Mevlid Kandili programı Fatsa'da Mevlid Kandili programıÇilingirle girdiği evde eski eşini öldüren zanlı tutuklandı Çilingirle girdiği evde eski eşini öldüren zanlı tutuklandıİstanbul'da terör örgütü DHKP-C operasyonu İstanbul'da terör örgütü DHKP-C operasyonuRektör Hotar, DEÜ'nün son 2 yılını anlattı Rektör Hotar, DEÜ'nün son 2 yılını anlattıGaziosmanpaşa'da servis midibüsü devrildi: 8 yaralı Gaziosmanpaşa'da servis midibüsü devrildi: 8 yaralıPırasa verimi ve fiyatı ile çiftçinin yüzünü güldürdü Pırasa verimi ve fiyatı ile çiftçinin yüzünü güldürdü

hızWeb