CHP den Babam ve mahallem projesi

Babam ve Mahallem Projesi ile yola çıkan CHP Parti Okulu Merdiven Grubu, düzenlenen etkinlikle engelli çocuklara proje eğitimi verdi. Etkinlikte engelli çocuklar babalarına plaket verdi

CHP den Babam ve mahallem projesi
\n CHP nin 2012 yılında hayata geçirdiği Parti Okulu Projesi nin ardından 25 öğrencisi ile projeyi hayata geçiren CHP İlkadım İlçe Başkanlığı, proje ekibi Merdiven grubu ile engelli vatandaşlara yönelik sosyal sorumluluk etkinliği düzenledi. Atakum Yaşam Park ta düzenlenen etkinliğe, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Dürdane Kılıç, Atakum Kent Konseyi Başkanı Murat Erkan, Türkiye Sakatlar Derneği Samsun Şubesi Başkan Yardımcısı Hayriye Hakyemezoğlu, Proje Danışmanı Şükrü Kumbasar, projede görev alan eğitimciler, engelli vatandaşlar ve aileleri katıldı.
\n
\n  
\n
\n EĞİTİMİ TAMAMLADIK
\n
\n Proje hakkında bilgi veren ve eğitimlerini tamamladıklarını söyleyen Proje sözcüsü Songül Saygılı, CHP Parti Okulu, Üyelerin Temel Siyasi Eğitimi eğitim programını İlkadım İlçe de ilk açılan sınıfta verilen son eğitim ile tamamladık. Ekip olarak da sosyal bir proje geliştirdik ve burada sosyal projemizi hayata geçirdik. Projedeki amacımız sandık bazında daha etkin çalışmalar yapabilmek. 19 Mayıs mahallesinde yaptığımız çalışmada belirli veriler aldık. Okulların tatile girmesi ile birlikte de engelli çocuklarımıza karne hediyesi vermek ve geç de olsa babalar gününü kutlamak amacıyla, çocuklarımıza hediyeler, babalarına ise plaket verdik dedi.
\n
\n  
\n
\n İNSANLARA ULAŞTIK
\n
\n Proje Danışmanı Şükrü Kumbasar ise, Engelli çocuklarımıza hem eğitim hem de sosyal faaliyetler düzenleyerek birlikte vakit geçiriyoruz. Yaptığımız bu çalışmada engelli vatandaşlarımız aracılığı ile insanlara ulaşarak sandık bazlı çalışmalar da yapmış olduk diye konuştu.
\n
\n Atakum Kent Konseyi Başkanı Murat Erkan da projenin önemine değindi ve yapılan çalışmada emeği geçenlere teşekkür etti. Erkan, yapılan proje ile engellilerin sosyal hayatta yer almalarının engelli vatandaşlara kazandırdığı katkılardan da bahsetti.
\n
\n  
\n
\n Ersin DEMİR
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Pamukkale Belediyesinden İl Sağlık Müdürlüğüne destek Pamukkale Belediyesinden İl Sağlık Müdürlüğüne destekTarsus'ta trafik kazası: 6 yaralı Tarsus'ta trafik kazası: 6 yaralıÇan'da trafik kazası: 1 yaralı Çan'da trafik kazası: 1 yaralıSağlık Bakanı Koca, depremin simgesi İnci'yi ziyaret etti Sağlık Bakanı Koca, depremin simgesi İnci'yi ziyaret ettiAli Akman 8 maçta 7 gole ulaştı Ali Akman 8 maçta 7 gole ulaştı70 yaşındaki adam, depremden 33 saat sonra enkazdan sağ çıkarıldı 70 yaşındaki adam, depremden 33 saat sonra enkazdan sağ çıkarıldıDenizli'den giden arama kurtarma ekipleri çalışmalara devam ediyor Denizli'den giden arama kurtarma ekipleri çalışmalara devam ediyorAnkara'da feci kazada 2 kişi yanarak can verdi 2 kişi de yaralandı Ankara'da feci kazada 2 kişi yanarak can verdi 2 kişi de yaralandı

hızWeb