Canik iyi yönetilmiyor

MHP Canik İlçe Başkanı Güner Akkurt, Canik’in bir hayli sorunu olduğunu ifade ifade ederek, Canik iyi yönetilmiyor. Canik’te adaletli ve şeffaf bir yönetim anlayışını hakim kılmak için yola çıktık. Bunu başaracak gücümüz de var dedi

 Canik iyi yönetilmiyor
\n MHP Canik İlçe Teşkilatı, MHP Muhtarları Dinliyor konulu kahvaltıda Canik teki mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Madeni Sanatkarlar ve Mobilyacılar Odası Toplantı Salonu nda gerçekleşen kahvaltıda  konuşan MHP Canik İlçe Başkanı Güner Akkurt, muhtarlarımızın üzerindeki baskıya rağmen katılımın çok yüksek olduğunu ileri sürerek, Bizleri kırmayarak kahvaltımıza katılan tüm muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. Sizleri dinlemek sizlerle istişare etmek için buradayız. Sorunlarınız sorunlarımızdır. Canik i hep beraber güzel günlere taşıyabiliriz diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n ADALETLİ VE ŞEFFAF
\n
\n Canik’in bir hayli sorunu olduğunu savunan Akkurt, ilçenin iyi yönetilmediğini iddia ederek, Canik’te adaletli ve şeffaf bir yönetim anlayışını hakim kılmak için yola çıktık. Bunu başaracak gücümüz de var. Gönlümüzün kapılarını Canikliye sonuna kadar açacağız diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n Muhtarlara teşekkür eden Başkan Akkurt bu tür toplantıların devamlı yapılacağını ve muhtarların fikirlerini almaya her zaman devam edeceklerini dile getirdi.   
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Adana'da hava destekli 2 bin 20 polisle huzur uygulaması Adana'da hava destekli 2 bin 20 polisle huzur uygulamasıKastamonu'da ormanlık alanda çıkan yangın güçlükle kontrol altına alınabildi Kastamonu'da ormanlık alanda çıkan yangın güçlükle kontrol altına alınabildiPolisler zorda kalana koştular, ehliyetsiz ve alkollü sürücüleri affetmediler Polisler zorda kalana koştular, ehliyetsiz ve alkollü sürücüleri affetmedilerFatsa'da Mevlid Kandili programı Fatsa'da Mevlid Kandili programıÖnceden annesiyle yaşadığı evi benzin dökerek yaktı Önceden annesiyle yaşadığı evi benzin dökerek yaktıÇilingirle girdiği evde eski eşini öldüren zanlı tutuklandı Çilingirle girdiği evde eski eşini öldüren zanlı tutuklandıİstanbul'da terör örgütü DHKP-C operasyonu İstanbul'da terör örgütü DHKP-C operasyonu

hızWeb