İkinci Karabiber dönemi

Büro Memurları Sendikası (Büro Memur-Sen) Samsun Şubesi 5. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Divan Başkanlığını Genel Başkan Yardımcısı İdris Maden in yaptığı genel kurulda tek listeden aday olan Mustafa Karabiber, ikinci kez Büro Memur-Sen Samsun Şube Başkanı

İkinci Karabiber dönemi
\n Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu nda gerçekleşen Büro Memur-Sen Genel Kurulu nda Divan Başkanlığını Genel Başkan Yardımcısı İdris Maden yaparken, divan kurulunda Bem-Bir-Sen Samsun Şube Sekreteri Savaş Gayretli, Büro Memur-Sen delegesi Mehmet Aslan ve Memur-Sen Kadın Kolları Başkanı Ayşe Horosan yer aldı.  Genel Kurul a Memur-Sen İl Temsilcisi Nejdet Güneysu ve  üyeler katıldı.
\n
\n  
\n
\n SORUNLARI RAPOR HALİNE GETİRDİK
\n
\n Genel Kurul öncesinde konuşma yapan Büro Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı İdris Maden, 48 bin 114 üyeyle ilk kez toplu sözleşme masasına oturacaklarına değindi. Maden, Toplu sözleşme masasına giderken tüm memurlarımızın sorunlarını ve hükümetten taleplerimizi rapor haline getirdik. Çalışanlarımızı iyi bir şekilde temsil ederek iyi sonuçlar alacağımıza inanıyoruz. Sözleşmeli memurların kadroya geçirilmesi sevindirici oldu ancak 4/C li personelin de hükümet tarafından kadroya alınmasını istiyoruz. 4/ li personelin de aile ve çocuk yardımı almaları gerekiyor. Ayrıca, Adliyelerde adalet hizmetleri sınıfının oluşturulmasını ve mübaşirlerin genel idari hizmetler sınıfına alınmasını talep ediyoruz dedi.
\n
\n  
\n
\n ÜÇE KATLADIK
\n
\n İkinci kez Büro Memur-Sen Samsun Şube Başkanı seçilen Mustafa Karabiber ise, Üye sayımızı üç kat arttırdık. Profesyonel sendikacılık yolunda çalışmalarımız sürüyor. Faaliyetlerimiz artarak devam edecek. Genel kurulda seçilen yeni yönetimin hayırlı olmasını diliyorum diye konuştu.
\n
\n  Konuşmaların tamamlanmasının ardından yönetim kurulu üyelerine ve Maden e şilt verildi.
\n
\n İkinci kez Şube Başkanı seçilen Karabiber in yönetim kurulu listesinde; Barbaros Aydurmuş, Hacı Şahin, Ali Özbek, Gülcan Çavuşoğlu, Osman Çırak ve Kazım Alakuş yer aldı. Denetleme kurulunda Savaş Keskin, Ali Kefeli ve Ahmet Kılıç a yer verilirken, Disiplin Kurulu nda ise İsmail Öztürk, Ümit Altınova ve Kaya Babur yer aldı. Yeni yönetimin üst kurul delegeleri ise Mustafa Karabiber, Barbaros Aydurmuş, Murat Maden ve Hasan Öztürk oldu.
\n
\n  
\n
\n Ersin DEMİR
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da Korona tehlikesi geçmedi, yeni vakalar var

1 Samsun'da Korona tehlikesi geçmedi, yeni vakalar var

Samsun'da 10. kattan düşen asansör ustası hayatını kaybetti

2 Samsun'da 10. kattan düşen asansör ustası hayatını kaybetti

Samsun'da Cuma Namazı kılınacak camiler açıklandı

3 Samsun'da Cuma Namazı kılınacak camiler açıklandı

Samsun'da otomobil ikiye bölündü: 2'si ağır 5 yaralı

4 Samsun'da otomobil ikiye bölündü: 2'si ağır 5 yaralı

Samsun'da dikkatsizliklerini az daha canlarıyla ödeyeceklerdi

5 Samsun'da dikkatsizliklerini az daha canlarıyla ödeyeceklerdi

İş adamı kazada hayatını kaybetti

6 İş adamı kazada hayatını kaybetti

Samsun'daki atık su arıtma tesislerinin girişinde Korona virüse rastlandı

7 Samsun'daki atık su arıtma tesislerinin girişinde Korona virüse rastlandı

Samsun'da Covid tehlikesi geçmemiş...

8 Samsun'da Covid tehlikesi geçmemiş...

Genç kız sokak ortasında öldürüldü

9 Genç kız sokak ortasında öldürüldü

Samsun'da alkollü kavgası: 5 yaralı

10 Samsun'da alkollü kavgası: 5 yaralı

hızWeb