Görevimiz Samsun u büyütmek

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Türkiye şu anda ekonomisiyle, ticaretiyle, ve siyasi olarak güçlü bir ülke. Bize düşen görev yapacağımız her çalışmada Türkiye mizin büyümesine katkıda bulunmaktır dedi\r\n

Görevimiz Samsun u büyütmek
\n Canik Belediye Başkanı Osman Genç, AK Parti İl Gençlik Kolları ve İl Kadın Kolları yönetim kurulu üyelerini yeni hizmet binasında ağırladı. AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe ve yönetim kurulu üyeleri ile sohbet eden Başkan Genç, gençlerin Türkiye için önemine dikkat çekti. Gençlerin Türkiye nin geleceği olduğunu belirten Başkan Genç, gençlerin siyasette yer almasından mutluluk duyduğunu söyledi.
\n
\n  
\n
\n KADINLARA BÜYÜK YATIRIM
\n
\n AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Nurhan Yapıcı Özel ve yönetim kurulu üyeleri de Başkan Genç i makamında ziyaret etti. Yaptıkları çalışmalar hakkında Başkan Genç e bilgi veren Özel, yeni hizmet binasının Canik e hayırlı olması temennisinde bulundu. Başkan Genç de, AK Parti İl Kadın Kolları nın önemli bir görevi yerine getirdiğini ifade eden Başkan Genç de, Canik Belediyesi olarak kadınlara yönelik en çok yatırım yapan belediye olduklarını belirtti.
\n
\n  
\n
\n SAMSUN BÜYÜRSE, TÜRKİYE BÜYÜR
\n
\n AK Parti nin büyük bir aile olduğunu dile getiren Başkan Genç, Başbakanımız liderliğindeki AK Parti hükümeti ile birlikte Türkiye miz her alanda inanılmaz bir şekilde büyüdü, gelişti. Türkiye şu anda ekonomisiyle, ticaretiyle, ve siyasi olarak güçlü bir ülke. Bize düşen görev yapacağımız her çalışmada Samsun un, dolayısıyla Türkiye nin büyümesine katkıda bulunmaktır. Gençlik Kollarımız, Kadın Kollarımız ne kadar güçlü olursa AK Parti o kadar güçlü olur, Canik ve Samsun ne kadar çok gelişirse, Türkiye o kadar gelişir dedi.
\n
\n  
\n
\n CANİK İNANILMAZ DEĞİŞTİ
\n
\n AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nurhan Yapıcı Özel de, Canik te büyük hizmetler yaptığı için Başkan Genç e teşekkür ederek, Üniversitesi, kültür, spor, sağlık, yaşam ve alışveriş merkezleri ile Canik inanılmaz şekilde değişti. Bunların olmadığını düşündüğümüzde Canik te ne kadar büyük işler başarıldığını daha iyi anlarız. Bu nedenle şehrimizin gelişimine katkıda bulunmanız nedeniyle size teşekkür ederiz diye konuştu.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'un Sorumsuz TörenseverleriSamsun'un Sorumsuz TörenseverleriSamsun'da trafikte dehşet saçtı: 1'i polis 2 kişiyi yaraladıSamsun'da trafikte dehşet saçtı: 1'i polis 2 kişiyi yaraladıSamsunspor 3 maçlık seriyi bitirmek istiyorSamsunspor 3 maçlık seriyi bitirmek istiyorKısıtlama sonrası meydanlar boşaldı Kısıtlama sonrası meydanlar boşaldıDışarıda yatamazdım dedi, cezadan kurtulamadı Dışarıda yatamazdım dedi, cezadan kurtulamadıKısıtlamada sokağa çıktı, bahaneleri 'Hastaneye gidiyoruz' oldu Kısıtlamada sokağa çıktı, bahaneleri 'Hastaneye gidiyoruz' olduUyuşturucu tacirlerine operasyon Uyuşturucu tacirlerine operasyonİnegöl'de kaçak içki operasyonu İnegöl'de kaçak içki operasyonuEdirneliler kısıtlamaya uydu, caddeler turistlere kaldı Edirneliler kısıtlamaya uydu, caddeler turistlere kaldıEvden gelen kötü kokular korkunç gerçeği ortaya çıkardı Evden gelen kötü kokular korkunç gerçeği ortaya çıkardı

hızWeb