19 Mayıs ta coşkulu festival

19 Mayıs Belediyesi 3. Doğa, Kültür, Sanat ve Turizm Festivali coşkuyla kutlandı. 110 çocuk sünnet olurken, bisiklet turuna 450 kişi katıldı\r\n

19 Mayıs ta coşkulu festival
\n 19 Mayıs Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen festival, Belediye Düğün Salonu nda gerçekleştirilen sünnet şöleniyle başladı. Şölende 110 çocuk sünnet olarak erkekliğe ilk adımı attı. Çeşitli ikramların yapıldığı şölende 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu,  sünnet çocuklarına çeşitli hediyeler verdi. 
\n
\n  
\n
\n ÇOCUKLARIMIZ ÖNEMLİ
\n
\n Atatürk Anıtı na çelenk koyup saygı duruşunda bulunulmasının ardından İstiklal Marşı nın okunmasıyla devam eden festivalin açılış konuşmasını 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu yaptı. Topaloğlu, Bu yıl üçünsünü düzenlediğimiz 3. doğa, kültür, sanat ve turizm festivaliyle çocuklarımız erkekliğe ilk adımını attı. Çocuklarımız her şeyden daha önemli. Onların mutluluğu, huzuru ve topluma yararlı birer birey olarak yetişmeleri bizim için her şeyden daha önemli. Onların bu önemli gününde yanlarında olmaktan ve bu önemli anlarını paylaşmaktan çok mutluyum dedi.
\n
\n Sünnet şöleni ardından bisiklet gezisi düzenledi. Yaklaşık 450 kişinin katıldığı bisiklet gezisi ilçe merkezi saat kulesi önünde başladı. Sahilde son bulan bisiklet gezisi çekilişler ve ikram ile devam etti. Program Nebyan  Ormanları tanıtım turu ile devam etti.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'un Sorumsuz TörenseverleriSamsun'un Sorumsuz TörenseverleriSamsun'da trafikte dehşet saçtı: 1'i polis 2 kişiyi yaraladıSamsun'da trafikte dehşet saçtı: 1'i polis 2 kişiyi yaraladıSamsunspor 3 maçlık seriyi bitirmek istiyorSamsunspor 3 maçlık seriyi bitirmek istiyorKısıtlama sonrası meydanlar boşaldı Kısıtlama sonrası meydanlar boşaldıDışarıda yatamazdım dedi, cezadan kurtulamadı Dışarıda yatamazdım dedi, cezadan kurtulamadıKısıtlamada sokağa çıktı, bahaneleri 'Hastaneye gidiyoruz' oldu Kısıtlamada sokağa çıktı, bahaneleri 'Hastaneye gidiyoruz' olduUyuşturucu tacirlerine operasyon Uyuşturucu tacirlerine operasyonİnegöl'de kaçak içki operasyonu İnegöl'de kaçak içki operasyonuEdirneliler kısıtlamaya uydu, caddeler turistlere kaldı Edirneliler kısıtlamaya uydu, caddeler turistlere kaldıEvden gelen kötü kokular korkunç gerçeği ortaya çıkardı Evden gelen kötü kokular korkunç gerçeği ortaya çıkardı

hızWeb