Akkaya dan destek çağrısı

\r\nMilli Takım Başantrenörü Aziz Akkaya, Samsunlulara şampiyonaya gösterdikleri ilgi nedeniyle teşekkür ederken, Artık rakipler daha zorlu. Bu zamana kadar hep arkamızda hissettiğimiz seyirci desteğine daha çok ihtiyacımız var dedi\r\n

Akkaya dan destek çağrısı
\n  
\n
\n RİTMİMİZİ BULDUK
\n
\n Ümit Milli Kız Basketbol Takımı Başantrenörü Aziz Akkaya, 3 de 3 yaptıkları ilk grubu ve turnuvanın geleceğini değerlendirdi. Akkaya, Almanya, İsveç ve Litvanya ile karşılaştığımız ilk gruptan istediğimizi çıkardık. Bir tek ilk maçımız olan İsveç mücadelesinde zorlandık. İlk maçların böyle olması normaldir. Ancak diğer iki karşılaşmada takımımız ritmini buldu ve rahat galibiyetler elde ettik diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n HAYDİ SALONA
\n
\n Akkaya, Samsun da basketbola inanılmaz bir ilgi var. Bunu maçlarda da gördük. Üç maçımızı da dolu tribünlere oynadık. Bu da oyuncularımızı ateşliyor. Ancak artık rakiplerimiz daha güçlü. Bu zamana kadar hep arkamızda hissettiğimiz seyirci desteğinide daha çok ihtiyacımız var. Tüm Samsunluları Yaşar Doğu Spor Salonu na kızlarımızı desteklemeye davet ediyorum dedi. 
\n
\n  
\n
\n GEÇEN YILI GEÇMELİYİZ
\n
\n Şampiyonadaki tüm maçlarını kazanmak istediklerini söyleyen Akkaya, şöyle devam etti: Bugün Rusya yı yendiğimizde çeyrek finale kalmayı garantileyeceğiz. Ancak biz Fransa ve İtalya yı da yenmek istiyoruz. Cuma günü de çeyrek final maçımız var. Kazanarak hedefimize bir adım daha yaklaşmalıyız. Geçen yıl 3. olmuştuk. Hedefimiz bu yıl daha büyük .
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Saman yangını korkuttu Saman yangını korkuttuŞafak operasyonunda gözaltına alınan 15 şüpheliden 10'u tutuklandı Şafak operasyonunda gözaltına alınan 15 şüpheliden 10'u tutuklandıManisa'da çiftlikte yangın çıktı 800 saman balyası kül oldu Manisa'da çiftlikte yangın çıktı 800 saman balyası kül olduŞanlıurfa'da trafik kazası: 2 ölü Şanlıurfa'da trafik kazası: 2 ölüKuşadası'nda motosikletler çarpıştı: 2 yaralı Kuşadası'nda motosikletler çarpıştı: 2 yaralıŞehre inen boz ayı böyle görüntülendi Şehre inen boz ayı böyle görüntülendiOrdu'da trafik kazası: 1 ölü, 1 yaralı Ordu'da trafik kazası: 1 ölü, 1 yaralı

hızWeb