SAMSUNSPORDA SON DURUM

Samsunspor yeni sezon hazırlıklarına Nuri Asan tesislerinde yoğun tempoyla devam ediyor.

SAMSUNSPORDA SON DURUM
\n Eksiksiz yapın
\n
\n Teknik Direktör Hüseyin Kalpar, oyuncularına antrenmanda sert uyarılarda bulundu. Futbolculara, Koca bir sezonu bu çalışmalardaki kondisyonunuzla sürdüreceksiniz. Bunun için hareketleri eksiksiz yapın. Antrenmanda az çalışanın benden çekeceği var diye uyardı. 
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n Kondisyon çalıştılar
\n
\n
\n Kırmızı- Beyazlılar yeni sezon çalışmalarına Samsun da devam ederken, Teknik Direktör Hüseyin Kalpar, dün takımına kondisyon çalışması yaptırdı. Oldukça yüksek tempoda geçen antrenmanda oyuncuların da bir hayli yorulduğu gözlendi. Çalışmalar bugünkü çift antrenmanla devam edecek. 
\n
\n

\n  

\n

\n Seçmeler bitti

\n

\n Samsunspor da A Takım için yapılan oyuncu seçmeleri son buldu. Samsun ve Türkiye nin çeşitli illerinden seçmelere katılan oyuncular dün Nuri Asan Tesisleri nde çift kale maç yaptı. Samsunspor Başkanı Emin Kar, Teknik Direktör Hüseyin Kalpar ve yardımcıları ile AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş da seçmeleri takip etti. Seçmeler maçla tamamlanırken, teknik ekibin raporuna göre hareket edilecek. 

\n

\n  

\n

\n SELÇUK KAYA

\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Şafak operasyonunda gözaltına alınan 15 şüpheliden 10'u tutuklandı Şafak operasyonunda gözaltına alınan 15 şüpheliden 10'u tutuklandıManisa'da çiftlikte yangın çıktı 800 saman balyası kül oldu Manisa'da çiftlikte yangın çıktı 800 saman balyası kül olduKuşadası'nda motosikletler çarpıştı: 2 yaralı Kuşadası'nda motosikletler çarpıştı: 2 yaralıSaman yangını korkuttu Saman yangını korkuttuŞanlıurfa'da trafik kazası: 2 ölü Şanlıurfa'da trafik kazası: 2 ölüŞehre inen boz ayı böyle görüntülendi Şehre inen boz ayı böyle görüntülendiOrdu'da trafik kazası: 1 ölü, 1 yaralı Ordu'da trafik kazası: 1 ölü, 1 yaralı

hızWeb