FASL-I ŞAHANE HEYECANI

Atakum Belediyesi ve Yeşilyurt Alışveriş Merkezi tarafından düzenlenen Fasl-ı Şahane etkinlikleri 9 Temmuz Salı günü akşamı başlıyor\r\n

FASL-I ŞAHANE HEYECANI
\n Fasl-I Şahane etkinlikleri sayesinde bu Ramazan da Atakum da şiir gibi akşamlar yaşanacağını belirten Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, Sahne sanatlarının her alanından güzel örnekler sunacağımız etkinliğimizin halkın ilgisini çekeceğine inanıyorum dedi. 
\n
\n  
\n
\n Bu yıl 4. düzenlenen Fasl-ı Şahane Ramazan etkinliklerinde Göksel, Onur Akın, İlhan Şeşen gibi ünlü sanatçıları halkla buluşturacaklarını söyleyen Başkan Metin Burma, Yaz akşamları Atakum da bir başka güzel geçiyor. Halkımız nefes almak, dinlenmek, eğlenmek için buraya geliyor. Ramazan’da ise Atakumlulara ve burayı ziyaret edenlere düzenlediğimiz, Fasl-ı Şahane etkinlikleri sayesinde adeta şiir gibi geceler yaşatıyor şeklinde konuştu. 
\n
\n  
\n
\n Öte yandan geleneksel hale gelen Fasl-ı Şahane etkinliklerinin her yıl olduğu gibi bu yıl da ücretsiz olarak Yeşilyurt AVM yanında gerçekleştirileceği belirtildi.
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da mafya hesaplaşması iddiası: Sokak ortasında öldürüldüSamsun'da mafya hesaplaşması iddiası: Sokak ortasında öldürüldüSamsun'da bıçaklı saldırgan paniğiSamsun'da bıçaklı saldırgan paniğiSamsun Altınkaya Barajı'nda ürküten görüntüSamsun Altınkaya Barajı'nda ürküten görüntüOtomobilin çarpıp kaçtığı bisikletli çocuk hayatını kaybetti Otomobilin çarpıp kaçtığı bisikletli çocuk hayatını kaybettiProvokatif deprem paylaşımına 3 gözaltı Provokatif deprem paylaşımına 3 gözaltıAlevlerin arasında kalan yaşlı kadın hayatını kaybetti Alevlerin arasında kalan yaşlı kadın hayatını kaybetti"Canım sıkıldı" diyerek çöp konteynerini tekmeleyen alkollü şahsa polisten, "Tek"Canım sıkıldı" diyerek çöp konteynerini tekmeleyen alkollü şahsa polisten, "Tekİzmir'deki depremde enkaz altından çıkarılan Buse'nin babasından açıklama İzmir'deki depremde enkaz altından çıkarılan Buse'nin babasından açıklamaOsmaniye'de trafik kazası: 1 ölü, 3 yaralı Osmaniye'de trafik kazası: 1 ölü, 3 yaralıEge Üniversitesi Hastanesi'ne getirilen 115 yaralıdan 75'i taburcu oldu Ege Üniversitesi Hastanesi'ne getirilen 115 yaralıdan 75'i taburcu oldu

hızWeb