POLİSTEN RAMAZAN A ÖZEL TEDBİRLER

Samsun İl Emniyet Müdürü İsmail Türkmenli, vatandaşların Ramazan ayını huzur ve güven içerisinde geçirebilmeleri için merkez ve ilçelerde emniyet ve trafik tedbirlerinin artırıldığını söyledi.

POLİSTEN RAMAZAN A ÖZEL TEDBİRLER
\n Ramazan ayı dolayısıyla alınacak tedbirler konusunda açıklama yapan İl Emniyet Müdürü İsmail Türkmenli, “İlimizde, genel güvenlik ve asayişin sağlanması, halkımızın can ve mal güvenliğinin temini ile vatandaşlarımızın, Ramazan ayını huzur ve güven içerisinde geçirebilmeleri için ilimiz, merkez ve ilçelerinde, emniyet ve trafik tedbirleri planlanmıştır. 09 Temmuz 2013 Salı gününden Ramazan süresince, vatandaşlarımızın, huzur ve güven içerisinde, ziyaretlerini ve alışveriş yapmalarını sağlamak için, kalabalık olan alışveriş merkezlerinin bulunduğu sokaklar, ana arterler ile caddelerde, şehir içinde ve şehirler arası devlet kara yollarında, yaya ve araç trafiğine karşı, personel görevlendirerek, emniyet ve trafik tedbirleri artırılmıştır. Halkımızın, huzur ve güven ortamında, Ramazan ayını geçirmelerini sağlamak için en üst düzeyde çalışmalarımız devam edecektir. Her zaman olduğu gibi halkın huzurlu ve güven ortamını bozacak davranışların, 155 polis imdat ve diğer telefonlarımız ile e-mail adresimizde bildirilmesini bekliyoruz” diye konuştu.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Fındık fiyatları ne kadar? 22 Ekim Perşembe il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 22 Ekim Perşembe il il güncel fındık fiyatlarıSamsunspor'un rakibi Covid 19Samsunspor'un rakibi Covid 19Samsunspor'da vasat oyun, iyi sonuçSamsunspor'da vasat oyun, iyi sonuçSamsun'da 7 kilo esrarla yakalanan 3 kişi tutuklandıSamsun'da 7 kilo esrarla yakalanan 3 kişi tutuklandıBaşına taşla vurup öldürdü, kayalıklardan attıBaşına taşla vurup öldürdü, kayalıklardan attı'Samsun Yat Limanı Atakum Kumsalını Yok Edecek''Samsun Yat Limanı Atakum Kumsalını Yok Edecek'Samsun'da bu öğretmenlerin hakları ödenmezSamsun'da bu öğretmenlerin hakları ödenmezSamsun'da fırıncılar da şaştı kaldıSamsun'da fırıncılar da şaştı kaldıSamsunspor - Keçiörengücü 6. randevuya çıkacaklarSamsunspor - Keçiörengücü 6. randevuya çıkacaklarSamsun SGK Müdürü Kaya'dan 'Sigortalı Çalışan' uyarısıSamsun SGK Müdürü Kaya'dan 'Sigortalı Çalışan' uyarısı

hızWeb