DEDESİNE RAKİP OLDU

Samsun’da, Ramazan geleneği olarak bilinen kaymaklı atomu 20 yıldır her Ramazan’da satan 63 yaşındaki Mehmet Özinal’a, 9 yaşındaki torunu Yaren Görgülü rakip çıktı\r\n

DEDESİNE RAKİP OLDU
\n  
\n
\n İlkadım İlçesi, Rasathane Mahallesi’nde ikamet eden Mehmet Özinal, Ramazan ayının vazgeçilmezi olarak bilinen kaymaklı atomu Samsun sokaklarında seyyar arabasıyla satıyor. Yıllardır, her Ramazan ayında tek başına seyyar arabasıyla dolaşarak atom satan Mehmet Özinal’a, bu yıl 9 yaşındaki torunu rakip çıktı. 
\n
\n  
\n
\n HARÇLIĞINI ÇIKARIYOR
\n
\n Okul harçlığını çıkarmak için dedesi ile birlikte tezgah kuran, 4. sınıf öğrencisi Yaren Görgülü, sevimli davranışları ve “Atom” diye bağırmasıyla çevredeki vatandaşların dikkatini çekiyor.  Satışların daha Ramazan ayının ilk gününde iyi olduğunu söyleyen Yaren Görgülü, “Dedeme yardım etmek ve okul harçlığımı çıkarmak için burada atom satıyorum. Gelen müşteriler benim küçük olduğumu görünce, benden alışveriş yapıyorlar. Bu da beni çok mutlu ediyor” dedi.
\n
\n  
\n
\n 20 yıldır her Ramazan ayında seyyar arabasıyla kaymaklı atom satan dede Mehmet Özinal ise torunu ile birlikte atom sattığı için çok mutlu olduğunu söyledi.
\n
\n  
\n
\n İHA
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Polisten kaçarken kaza yapan sürücü hayatını kaybetti Polisten kaçarken kaza yapan sürücü hayatını kaybettiKayseri'de uyuşturucu operasyonu: 3 gözaltı Kayseri'de uyuşturucu operasyonu: 3 gözaltıMalatya'da huzur uygulaması Malatya'da huzur uygulamasıPolisten kaçan sürücü ehliyetsiz ve alkollü çıktı Polisten kaçan sürücü ehliyetsiz ve alkollü çıktı20 yaşındaki genç nakkaş iskeleden düşerek hayatını kaybetti 20 yaşındaki genç nakkaş iskeleden düşerek hayatını kaybettiBağcılar'da bir kişi açık alanda başından vurulmuş şekilde bulundu Bağcılar'da bir kişi açık alanda başından vurulmuş şekilde bulundu

hızWeb