ALTYAPI GELECEĞİMİZ

Samsun Yolspor Kulübü, A Takım ve Genç Takım ın yanı sıra, minik sporcularına da büyük önem gösteriyor. Turuncu-Siyahlı ekip minik kramponlarla yaptığı antrenmanlardan geleceğe yönelik sonuçlar almayı planlıyor. Antrenör Barış Özdemir, Altyapımız her şey

ALTYAPI GELECEĞİMİZ
\n   Samsun Yolspor Kulübü antrenörler Barış Özdemir ve Soner Saka nezaretinde 2005-2007 doğumlu sporcu ordusu ile sıkı antrenmanlar gerçekleştiriyor. Turuncu-Siyahlı ekip, seçilmiş 25 minik sporcusuyla geleceğe yönelik sonuçlar almanın peşinde. İlerleyen dönemlerde verdikleri çabanın karşılığını alacaklarını söyleyen Yolspor Kulübü Antrenörü Barış Özdemir, Kulübümüze olan katılımdan dolayı çok memnunuz. Gelecekte sporcularımızın iyi bir futbol kariyeri olması için elimizden geleni yapıyoruz. Birbirinden yetenekli sporcularımız var. Her geçen gün sporcularımızla birlikte daha da iyi ye gidiyoruz. İlerleyen dönemlerde sporcularım ve biz antrenörler çabalarımızın karşılığını alacağız diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n   YOLSPOR UN EFE Sİ...
\n
\n Yolspor Kulübünün 2008 doğumlu yetenekli sporcusu Yiğit Efe Köse nin her geçen gün kendini geliştirmesi antrenörlerini de memnun ediyor.
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n   PERFORMANSTAN MEMNUNUZ...
\n
\n Antrenörler Barış Özdemir ve Soner Saka, Sporcularımızın yaşlarının küçük olmasına rağmen, antrenmanlarda sergiledikleri performanstan çok memnunuz diye konuştu.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'un Sorumsuz TörenseverleriSamsun'un Sorumsuz TörenseverleriSamsun'da trafikte dehşet saçtı: 1'i polis 2 kişiyi yaraladıSamsun'da trafikte dehşet saçtı: 1'i polis 2 kişiyi yaraladıSamsunspor 3 maçlık seriyi bitirmek istiyorSamsunspor 3 maçlık seriyi bitirmek istiyorKısıtlama sonrası meydanlar boşaldı Kısıtlama sonrası meydanlar boşaldıDışarıda yatamazdım dedi, cezadan kurtulamadı Dışarıda yatamazdım dedi, cezadan kurtulamadıKısıtlamada sokağa çıktı, bahaneleri 'Hastaneye gidiyoruz' oldu Kısıtlamada sokağa çıktı, bahaneleri 'Hastaneye gidiyoruz' olduUyuşturucu tacirlerine operasyon Uyuşturucu tacirlerine operasyonİnegöl'de kaçak içki operasyonu İnegöl'de kaçak içki operasyonuEdirneliler kısıtlamaya uydu, caddeler turistlere kaldı Edirneliler kısıtlamaya uydu, caddeler turistlere kaldıEvden gelen kötü kokular korkunç gerçeği ortaya çıkardı Evden gelen kötü kokular korkunç gerçeği ortaya çıkardı

hızWeb