ALTYAPI GELECEĞİMİZ

Samsun Yolspor Kulübü, A Takım ve Genç Takım ın yanı sıra, minik sporcularına da büyük önem gösteriyor. Turuncu-Siyahlı ekip minik kramponlarla yaptığı antrenmanlardan geleceğe yönelik sonuçlar almayı planlıyor. Antrenör Barış Özdemir, Altyapımız her şey

ALTYAPI GELECEĞİMİZ
\n   Samsun Yolspor Kulübü antrenörler Barış Özdemir ve Soner Saka nezaretinde 2005-2007 doğumlu sporcu ordusu ile sıkı antrenmanlar gerçekleştiriyor. Turuncu-Siyahlı ekip, seçilmiş 25 minik sporcusuyla geleceğe yönelik sonuçlar almanın peşinde. İlerleyen dönemlerde verdikleri çabanın karşılığını alacaklarını söyleyen Yolspor Kulübü Antrenörü Barış Özdemir, Kulübümüze olan katılımdan dolayı çok memnunuz. Gelecekte sporcularımızın iyi bir futbol kariyeri olması için elimizden geleni yapıyoruz. Birbirinden yetenekli sporcularımız var. Her geçen gün sporcularımızla birlikte daha da iyi ye gidiyoruz. İlerleyen dönemlerde sporcularım ve biz antrenörler çabalarımızın karşılığını alacağız diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n   YOLSPOR UN EFE Sİ...
\n
\n Yolspor Kulübünün 2008 doğumlu yetenekli sporcusu Yiğit Efe Köse nin her geçen gün kendini geliştirmesi antrenörlerini de memnun ediyor.
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n   PERFORMANSTAN MEMNUNUZ...
\n
\n Antrenörler Barış Özdemir ve Soner Saka, Sporcularımızın yaşlarının küçük olmasına rağmen, antrenmanlarda sergiledikleri performanstan çok memnunuz diye konuştu.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor 5 eksikleSamsunspor 5 eksikleSamsun dernek zenginiSamsun dernek zenginiOMÜ'deki çalışma ortaya koydu: Uzun süre kullanılan maskeler mikrop saçıyorOMÜ'deki çalışma ortaya koydu: Uzun süre kullanılan maskeler mikrop saçıyor24 Ekim Cumartesi Samsun hava durumu24 Ekim Cumartesi Samsun hava durumuTır parkı davasında 33 sanık hakkında 91 yıldan 434'er yıla kadar hapis cezası iTır parkı davasında 33 sanık hakkında 91 yıldan 434'er yıla kadar hapis cezası iMalatya'da FETÖ'nün akademik yapılanmasına operasyon Malatya'da FETÖ'nün akademik yapılanmasına operasyonRestoran çıkışı silahlı saldırıya uğrayan kadın yaralandı Restoran çıkışı silahlı saldırıya uğrayan kadın yaralandıKüçükçekmece'de kadın cinayeti: Tartıştığı karısını defalarca bıçakladı Küçükçekmece'de kadın cinayeti: Tartıştığı karısını defalarca bıçakladıMalatya'da 269 litre sahte içki ele geçirildi Malatya'da 269 litre sahte içki ele geçirildiMalatya'da FETÖ'nün akademik yapılanmasına operasyon Malatya'da FETÖ'nün akademik yapılanmasına operasyon

hızWeb