SPORCU FABRİKASI ATAKUM

Samsun amatöründe önemli yere sahip olan Atakum Belediyespor, 2002-2007 doğumlu arası sporcularla haftanın 5 günü yaz okulu çalışmalarını sürdürüyor. Kulüp 500 ü bulan sporcu sayısı ile göz kamaştırıyor\r\n

SPORCU FABRİKASI ATAKUM
\n Kulüp bünyesine bağlı Bande Aceh Halı Saha Tesisleri nde haftanın 5 günü yaz spor okulu faaliyetlerini yürüten Atakum Belediyespor a ilgi giderek artıyor. 2002-2007 doğumlu arası sporcuların yer aldığı futbol okulu her gün 18 kişilik gruplarla idmanlarını sürdürüyor. Deneyimli antrenörler Selçuk Aksu, Atagün Çakmak, İskender Aycan ve Samet Yazar nezaretinde çalışmalarını sürdüren Turuncu-Mavili ekibin oyuncuları sahada sergiledikleri performans ile hocalarından tam not alıyor. Kendilerine yoğun ilgi gösterilmesinden dolayı mutlu olduklarını belirten Antrenör Atagün Çakmak, Her gün 72 sporcuya futbolun temel eğitimini öğretiyoruz. Samsunluların bizlere göstermiş olduğu yoğun ilgiden dolayı da çok mutluyuz. 500 ü bulan sporcu kapasitemiz ile örnek bir kulüp olma yolunda ilerliyoruz” diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n HERKES KİTAP OKUYACAK...
\n
\n Atakum Belediyesporlu antrenörler yaz okullarında bulunan miniklere sadece futbol öğretmekle kalmayıp onlara kitap okuma alışkanlığı da kazandırıyor. 
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n DENEYİMLİ ANTRENÖRLER...
\n
\n Turuncu-Mavili ekibin kadrosunda görev yapan Antrenörler Selçuk Aksu, Atagün Çakmak ve Samet Yazar futbol okullarında bulunan sporcularla yakından ilgilenip onlara futbolu öğretiyor. 
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n PERFORMANSLARI ALKIŞ ALIYOR...
\n
\n Atakum Belediyespor un yaz spor okullarında bulunan minik sporcuların antrenmanlarda sergiledikleri performans hocaları tarafından alkış alıyor. 
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n    Salim YILDIZ
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Polisten kaçarken kaza yapan sürücü hayatını kaybetti Polisten kaçarken kaza yapan sürücü hayatını kaybettiKayseri'de uyuşturucu operasyonu: 3 gözaltı Kayseri'de uyuşturucu operasyonu: 3 gözaltıMalatya'da huzur uygulaması Malatya'da huzur uygulamasıPolisten kaçan sürücü ehliyetsiz ve alkollü çıktı Polisten kaçan sürücü ehliyetsiz ve alkollü çıktı20 yaşındaki genç nakkaş iskeleden düşerek hayatını kaybetti 20 yaşındaki genç nakkaş iskeleden düşerek hayatını kaybettiKonya'da kavga cinayetle bitti Konya'da kavga cinayetle bittiBağcılar'da bir kişi açık alanda başından vurulmuş şekilde bulundu Bağcılar'da bir kişi açık alanda başından vurulmuş şekilde bulunduKamyon traktöre, başka kamyon da sürücüsüne çarptı: 1 ölü, 2 yaralı Kamyon traktöre, başka kamyon da sürücüsüne çarptı: 1 ölü, 2 yaralıBaşkent'te ehliyetsiz sürücü kaza yaptı: 4 yaralı Başkent'te ehliyetsiz sürücü kaza yaptı: 4 yaralıTIR'a arkadan çarpan otomobil hurdaya döndü: 1 yaralı TIR'a arkadan çarpan otomobil hurdaya döndü: 1 yaralı

hızWeb