ABDULLAH GÜL AMELİYAT OLDU

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ün, kulak rahatsızlığının tedavisi için geçen haftasonu operasyon geçirdiği ve bir gece hastanede kaldığı bildirildi\r\n

ABDULLAH GÜL AMELİYAT OLDU
\n Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, kulak rahatsızlığının tedavisi için geçen hafta sonu bir operasyon geçirdi. Gül’ün sağlık durumunun iyi olduğu ve İstanbul Tarabya Köşkü’nde çalışmalarına devam ettiği belirtildi. 
\n
\n  
\n
\n Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi nden Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ün sağlık durumuna ilişkin yazılı açıklama yapıldı.  Açıklamada, şunlar kaydedildi:
\n
\n  
\n
\n Sayın Cumhurbaşkanımız, kulak rahatsızlığının tedavisi için geçen haftasonu bir operasyon geçirmiş ve bir gece hastanede kalmıştır. Sayın Cumhurbaşkanımızın sağlık durumu iyi olup, İstanbul Tarabya Köşkü nde çalışmalarını sürdürmektedir.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da okul atölyesinde elektrikli motosiklet yaptılarSamsun'da okul atölyesinde elektrikli motosiklet yaptılarSamsun'da sayıları 374 bini aştıSamsun'da sayıları 374 bini aştıLeyla, miras kavgası kurbanı olmuşLeyla, miras kavgası kurbanı olmuşFındık fiyatları ne kadar? 28 Ekim Çarşamba il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 28 Ekim Çarşamba il il güncel fındık fiyatlarıSamsun'da bir genci pompalı tüfekle yaraladıSamsun'da bir genci pompalı tüfekle yaraladıKötü kokular gelince 51 yaşındaki adamın öldüğü ortaya çıktı Kötü kokular gelince 51 yaşındaki adamın öldüğü ortaya çıktıAnkara'da pencereden bakan kişi pompalı tüfekle öldürüldü Ankara'da pencereden bakan kişi pompalı tüfekle öldürüldü28 Ekim Çarşamba Samsun hava durumu28 Ekim Çarşamba Samsun hava durumuHatay'da yangın kontrol altına alındı Hatay'da yangın kontrol altına alındıSamsun'da simit de zamlandıSamsun'da simit de zamlandı

hızWeb