T.C TEKKEKÖY (KAPATILAN) SULH HUKUK MAHKEMESİ

___________

T.C TEKKEKÖY (KAPATILAN) SULH HUKUK MAHKEMESİ

\n  

\n

\n SAYI;2009-172

\n

\n GAYRİMENKULUN AÇIKARTIRMA İLANI

\n

\n SAMSUN 2. SULH  HUKUK MAHKEMESİ İZALE-İ ŞUYUU SATIŞ MEMURLUĞUN’DAN

\n

\n Satılmasına karar verilen gayrimenkulün cinsi, kıymeti, adedi, evsafı:

\n

\n 1-Tekkeköy Sulh Hukuk Mahkemesine ait 2009/172 sayılı vesayet dosyasında verilen kararla kısıtlı Mümin Çan’ın hissedar olduğu  Samsun ili İlkadım ilçesi Kılıçdede mah. 7901 ada , 15 parseldeki 3 nolu bağımsız bölümün 1/11 hissenin 10.000,000 den aşağı olmamak üzere satılacaktır.

\n

\n Satış şartları :

\n

\n A)     Satış 04/09/2013 günü saat 15,30-15,45 arasında Samsun 2.Sulh hukuk mahkemesi  duruşma salonunda açık artırma suretiyle yapılacaktır.

\n

\n  

\n

\n B)      Artırmaya iştirak edeceklerin , tahmin edilen kıymetin %20 ‘si nispetinde pey akçesi  veya bu miktar kadar milli bir bankanın teminat mektubunu vermeleri lazımdır. Satış peşin para ile dir , alıcı istediğinde 10 günü geçmemek  geçmemek  üzere mehil verebilir. Resmi ihale pulu ,alıcı hissesi tapu harcı birikmiş vergiler satış bedelinden ödenir.

\n

\n  

\n

\n C)      İpotek sahibi alacaklılarla diğer ilgililerin (*) bu gayrimenkul üzerindeki  haklarını hususiyle faiz ve masrafa dair olan  iddialarını dayanağı belgeler ile on beş gün içinde dairemize bildirmeleri lazımdır. Aksi  takdirde hakları tapu sicili  ile sabit olmadıkça paylaşmadan hariç bırakılacaklardır.

\n

\n  

\n

\n D)     İhaleye katılıp daha sonra ihale bedelini yatırmamak suretiyle ihalenin feshine sebep olan tüm alıcılar  ve kefilleri teklif ettikleri bedel ile son ihale bedeli arasındaki farktan ve diğer  zararlardan ve ayrıca temerrüt faizinden müteselsilen mesul olacaklardır. İhale farkı ve temerrüt faizi ayrıca  hükme hacet kalmaksızın dairemizce tahsil olunacak , bu fark, varsa öncelikle  teminat bedelinden alınacaktır.

\n

\n  

\n

\n E)       Şartname ilan tarihinden itibaren  herkesin  görebilmesi için  dairede açık olup masrafı verildiği takdirde isteyen alıcıya bir örneği gönderilebilir.

\n

\n  

\n

\n F)      Satışa iştirak edenlerin şartnameyi görmüş ve münderecatını kabul etmiş sayılacakları, başkaca bilgi almak isteyenlerin 2009/172 satış sayılı dosya numarası ile Müdürlüğümüze başvurmaları ilan olunur.  04.07.2013  

\n

\n  

\n

\n ·         İlgili tabirine irtifak hakkı  sahipleride dahildir.

\n

\n  

\n

\n  

\n

\n BASIN:1552 www.bik.gov.tr

\n

\n  

\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Adana'da hava destekli 2 bin 20 polisle huzur uygulaması Adana'da hava destekli 2 bin 20 polisle huzur uygulamasıKastamonu'da ormanlık alanda çıkan yangın güçlükle kontrol altına alınabildi Kastamonu'da ormanlık alanda çıkan yangın güçlükle kontrol altına alınabildiPolisler zorda kalana koştular, ehliyetsiz ve alkollü sürücüleri affetmediler Polisler zorda kalana koştular, ehliyetsiz ve alkollü sürücüleri affetmedilerÖnceden annesiyle yaşadığı evi benzin dökerek yaktı Önceden annesiyle yaşadığı evi benzin dökerek yaktıOMÜlü Prof. Dr. Aksoy açıkladı: Bir deney faresi 10 bin TLOMÜlü Prof. Dr. Aksoy açıkladı: Bir deney faresi 10 bin TLFatsa'da Mevlid Kandili programı Fatsa'da Mevlid Kandili programıFındık fiyatları ne kadar? 29 Ekim Perşembe il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 29 Ekim Perşembe il il güncel fındık fiyatları29 Ekim Perşembe Samsun hava durumu29 Ekim Perşembe Samsun hava durumuÇilingirle girdiği evde eski eşini öldüren zanlı tutuklandı Çilingirle girdiği evde eski eşini öldüren zanlı tutuklandıİstanbul'da terör örgütü DHKP-C operasyonu İstanbul'da terör örgütü DHKP-C operasyonu

hızWeb