TERCİHİM SAMSUNSPOR

Kırmızı-Beyazlı ekibin gündeminde yer alan Abdulkadir Özgen, Şu an Sivassspor dayım ve takımımla lige hazırlanıyorum. Ancak hocamız beni ilerleyen dönemde kadroda düşünmez ise tercihim Samsunspor olur. Seve seve o formayı tekrar giyerim dedi \r\n

TERCİHİM SAMSUNSPOR
\n HABERLERDEN RAHATSIZ 
\n
\n Samsunspor un Abdulkadir Özgen aşkı bitmiyor. Geçtiğimiz sezonun ikinci yarısında Sivasspor dan kiralan golcü futbolcu attığı gollerle herkesin beğenisini kazanırken lig bitiminde tekrar eski takımına geri döndü. Kırmızı-Beyazlı ekip, şu anda Sivasspor ile birlikte yeni sezona hazırlanan 27 yaşındaki futbolcuyu tekrar kadrosuna katmak istiyor.  Ancak Sivasspor golcü futbolcuyu şu anda bırakmak istemezken Abdulkadir in durumunun pazartesi günü başlayacak Hollanda kampı sonrasında belli olacağı belirtildi. 
\n
\n  
\n
\n SEVE SEVE GELİRİM 
\n
\n Neredeyse her gün bir takımla anlaştığı yönünde haberler ortaya atılan Abdulkadir, durumdan oldukça rahatsız olduğunu söyledi, Samsunspor a mesaj yolladı.  Hiçbir takımla anlaşma yapmadığını ifade eden 27 yaşındaki golcü, Şu anda takımımla birlikte sezona hazırlanıyorum. Çalışmalarım gayet iyi gidiyor. Önümüzde Hollanda kampı var. Süper Lig de kalmak isterim tabii ki ancak hocamız beni kadroda düşünmez ise ilk tercihim her zaman Samsunspor olur diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n HAKAN ARSLAN FAKTÖRÜ 
\n
\n Samsunspor da güzel günlerinin geçtiğini vurgulan Abdulkadir, Tekrar Samsunspor forması giymeyi çok isterim. Seve seve gelirim. Ama şu anda Sivasspor un kadrosundayım. Zaman ne gösterir bilemem dedi. 
\n
\n Öte yandan geçen sezon Samsunspor dan büyük fedakarlık yaparak Sivasspor a giden Hakan Arslan da Abdulkadir i yalnız bırakmıyor. Sürekli Abdulkadir ile konuşan Hakan ın başka takımların aklını çelmemesi için uğraş verdiği ve Samsunspor a gitmesinin çok doğru olacağını söylediği öğrenildi. 
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Restoran çıkışı silahlı saldırıya uğrayan kadın yaralandı Restoran çıkışı silahlı saldırıya uğrayan kadın yaralandıBUMER birçok üniversitenin analizlerini de yaparak ulusal ve yerel alanda önemliBUMER birçok üniversitenin analizlerini de yaparak ulusal ve yerel alanda önemliTır parkı davasında 33 sanık hakkında 91 yıldan 434'er yıla kadar hapis cezası iTır parkı davasında 33 sanık hakkında 91 yıldan 434'er yıla kadar hapis cezası iAlacak verecek meselesinde arkadaşını öldürülen şahıs tutuklandı Alacak verecek meselesinde arkadaşını öldürülen şahıs tutuklandıErzincan'da freni arızalanan tır kilometrelerce kontrolsüz seyretti Erzincan'da freni arızalanan tır kilometrelerce kontrolsüz seyrettiMalatya'da FETÖ'nün akademik yapılanmasına operasyon Malatya'da FETÖ'nün akademik yapılanmasına operasyonSahte vali operasyonunda yakalanan zanlılar Adana'ya getirildi Sahte vali operasyonunda yakalanan zanlılar Adana'ya getirildiTır parkı davasında 33 sanık hakkında 91 yıldan 434'er yıla kadar hapis cezası iTır parkı davasında 33 sanık hakkında 91 yıldan 434'er yıla kadar hapis cezası iMalatya'da FETÖ'nün akademik yapılanmasına operasyon Malatya'da FETÖ'nün akademik yapılanmasına operasyonMalatya'da İş yeri kurşunlamaya tutuklama Malatya'da İş yeri kurşunlamaya tutuklama

hızWeb