BASKETBOL ONLARDAN SORULUR

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Basketbol Yaz Okulu antrenmanlarına başladı. Antrenör Aykut Çalık, Birbirinden yetenekli sporcularımız var. Onların ilerleyen zamanlarda daha da iyi olması için çalışıyoruz dedi

BASKETBOL ONLARDAN SORULUR
\n KAYITLAR ÜCRETSİZ
\n
\n Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü nün düzenlediği Basketbol kursu antrenör Aykut Çalık nezaretinde 80 e yakın sporcu ile devam ediyor. Sıkı ve disiplinli bir şekilde antrenmanlar gerçekleştiren ekip ileriyen zamanlarda başarılı planları kuruyor. Büyükler ve küçükler olarak iki grup halinde mücadele eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Basketbol Yaz Okulu nun ücretsiz kayıtları devam ediyor. Kısa zamanda ise sportif falliyetlere katılımın yoğun olacağı belirtildi. 
\n
\n  
\n
\n KATILIM MEMNUN EDİYOR
\n
\n Birbirinden yetenekli sporculara sahip olduklarını ifade eden antrenör Aykut Çalık, Yakın zamanda başladığım antrenmanlarımıza katılımın oldukça yoğun olması bizleri çok memnun ediyor. Hafta da üç gün gerçekleştirdiğimiz antrenmanlarla ilerleyen dönemlerde sporcularımızın becerilerini daha da geliştirmeyi planlıyoruz. Şuan ki katılım bizleri memnun etse de önümüzde ki günlerde yoğunluğun dahada artacağına inanıyorum diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n GÜVEN VERİYOR...
\n
\n Birbirinden yetenekli sporcuların antrenmanlarda gösterdiği performans, antrenör Aykut Çalık ı mennun ediyor.
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n HEPSİ İSTEKLİ...
\n
\n Antrenör Aykut Çalık, sporcuların basketbola yabancılık çekmediklerini ve antrenmanlarda gayet istekli ve başarılı olduklarını söyledi.
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n AİLELERDEN TAM DESTEK...
\n
\n Sporcular antrenörleri eşliğinde hem öğrenip hemde keyifli dakikalar geçirirken, çocuklarını seyiretmeye gelen aileler ise onlara destek verdi. 
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'un Sorumsuz TörenseverleriSamsun'un Sorumsuz TörenseverleriSamsun'da trafikte dehşet saçtı: 1'i polis 2 kişiyi yaraladıSamsun'da trafikte dehşet saçtı: 1'i polis 2 kişiyi yaraladıSamsunspor 3 maçlık seriyi bitirmek istiyorSamsunspor 3 maçlık seriyi bitirmek istiyorKısıtlama sonrası meydanlar boşaldı Kısıtlama sonrası meydanlar boşaldıDışarıda yatamazdım dedi, cezadan kurtulamadı Dışarıda yatamazdım dedi, cezadan kurtulamadıKısıtlamada sokağa çıktı, bahaneleri 'Hastaneye gidiyoruz' oldu Kısıtlamada sokağa çıktı, bahaneleri 'Hastaneye gidiyoruz' olduUyuşturucu tacirlerine operasyon Uyuşturucu tacirlerine operasyonİnegöl'de kaçak içki operasyonu İnegöl'de kaçak içki operasyonuEdirneliler kısıtlamaya uydu, caddeler turistlere kaldı Edirneliler kısıtlamaya uydu, caddeler turistlere kaldıEvden gelen kötü kokular korkunç gerçeği ortaya çıkardı Evden gelen kötü kokular korkunç gerçeği ortaya çıkardı

hızWeb