BASKETBOL ONLARDAN SORULUR

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Basketbol Yaz Okulu antrenmanlarına başladı. Antrenör Aykut Çalık, Birbirinden yetenekli sporcularımız var. Onların ilerleyen zamanlarda daha da iyi olması için çalışıyoruz dedi

BASKETBOL ONLARDAN SORULUR
\n KAYITLAR ÜCRETSİZ
\n
\n Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü nün düzenlediği Basketbol kursu antrenör Aykut Çalık nezaretinde 80 e yakın sporcu ile devam ediyor. Sıkı ve disiplinli bir şekilde antrenmanlar gerçekleştiren ekip ileriyen zamanlarda başarılı planları kuruyor. Büyükler ve küçükler olarak iki grup halinde mücadele eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Basketbol Yaz Okulu nun ücretsiz kayıtları devam ediyor. Kısa zamanda ise sportif falliyetlere katılımın yoğun olacağı belirtildi. 
\n
\n  
\n
\n KATILIM MEMNUN EDİYOR
\n
\n Birbirinden yetenekli sporculara sahip olduklarını ifade eden antrenör Aykut Çalık, Yakın zamanda başladığım antrenmanlarımıza katılımın oldukça yoğun olması bizleri çok memnun ediyor. Hafta da üç gün gerçekleştirdiğimiz antrenmanlarla ilerleyen dönemlerde sporcularımızın becerilerini daha da geliştirmeyi planlıyoruz. Şuan ki katılım bizleri memnun etse de önümüzde ki günlerde yoğunluğun dahada artacağına inanıyorum diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n GÜVEN VERİYOR...
\n
\n Birbirinden yetenekli sporcuların antrenmanlarda gösterdiği performans, antrenör Aykut Çalık ı mennun ediyor.
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n HEPSİ İSTEKLİ...
\n
\n Antrenör Aykut Çalık, sporcuların basketbola yabancılık çekmediklerini ve antrenmanlarda gayet istekli ve başarılı olduklarını söyledi.
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n AİLELERDEN TAM DESTEK...
\n
\n Sporcular antrenörleri eşliğinde hem öğrenip hemde keyifli dakikalar geçirirken, çocuklarını seyiretmeye gelen aileler ise onlara destek verdi. 
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da 16 yaşındaki oğlu babasını bıçakladıSamsun'da 16 yaşındaki oğlu babasını bıçakladıSamsun'da fırlayan karavan lastiği kazaya sebep olduSamsun'da fırlayan karavan lastiği kazaya sebep olduSamsun'da inşaatın çatısından düşen işçi hayatını kaybettiSamsun'da inşaatın çatısından düşen işçi hayatını kaybettiLunaparkta yangın paniği Lunaparkta yangın paniğiİkinci teröristin vurulma anı ortaya çıktı İkinci teröristin vurulma anı ortaya çıktıMotorlar hırsızı 2 genç çaldıkları motorlarla polisten kaçamadı Motorlar hırsızı 2 genç çaldıkları motorlarla polisten kaçamadıOtomobilin çarptığı aydınlatma direği evin çatısına düştü Otomobilin çarptığı aydınlatma direği evin çatısına düştüVan otlu peynir içinde 106 kilo eroin sevkiyatına NSM darbesi Van otlu peynir içinde 106 kilo eroin sevkiyatına NSM darbesiBakan Selçuk, öğretmenlerin Ağrı'ya ziyaret davetini kırmadı Bakan Selçuk, öğretmenlerin Ağrı'ya ziyaret davetini kırmadıSakarya Üniversitesine isteyen herkese korona testi yapılacak Sakarya Üniversitesine isteyen herkese korona testi yapılacak

hızWeb