Samsunspor da son durum

Yeni sezon hazırlıklarını hızlı şekilde sürdüren Samsunspor da son durum.

Samsunspor da son durum
\n Ayak tenisi oynadılar 
\n
\n  
\n
\n Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Samsunspor da sabah çalışmasında futbolcular ayak tenisi oynadı. Bazı futbolcuların Medicana Samsun Hastanesi nde sağlık kontrolünden geçmesi nedeniyle sabah yapılan antrenma oyuncuların tamamı katılamadı. Teknik kadro önce kuvvete dayalı çalışma yaptırırken ardından ise oyuncular ayak tenisi oynadı. Ayak tenisi oyunu sırasında güzel görüntüler dikat çekti. 
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n
\n Yüzleri güldü
\n
\n  
\n
\n Geçtiğimiz günlerde A takım ile birlikte idmanlara çıkmaya başlayan genç oyuncuların yüzü gülüyor.  2012-2013 sezonunda da kadroda yer alan Enes Köktaş, Mehmet Yılmaz ve Burhan Arman gibi isimler ağabeyleriyle birlikte idmanlara çıkıyor. Genç oyuncuların moralleri üst seviyede olurken keyifli halleriyle dikkat çekiyorlar. Samsunspor un emrinde olduklarını dile getiren gençler, Bizler çok çalışıyorzu. Bu kutsal formayı giymek için elimizden geleni yapıyoruz dediler. 
\n
\n  
\n
\n
\n  
\n
\n Gençler kampa 
\n
\n götürülecek mi?
\n
\n  
\n
\n Samsunspor un 16 Temmuz da Bolu Koru Otel de başlayacak yeni sezon hazırlık kampına hangi futbolcuların götürüleceği merak konusu. Teknik Direktör Hüseyin Kalpar ın iskelet kadronun tamamını  kampa götüreceği ifade edildi. Ancak şu anda A takımla birlikte idmanlara çıkan genç oyuncuların ise durumu belli değil.  Tecrübeli teknik adamın genç oyuncular hakkındaki kararının ne olacağı herkes  tarafından merak ediliyor. 
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n
\n Musa iddialı 
\n
\n  
\n
\n Yeni sezon hazırlıklarına geç katılan Kırmızı-Beyazlı ekibin kanat oyuncularından Musa Sinan Yılmazer, açık kapatıyor. Cemil ve Ozan ile birlikte özel program dahilinde çalışmalarına devam eden Musa temposunu yükseltiyor. Bu sezon da takımın değişmez oyuncuları arasında olmak isteyen başarılı kanat oyuncusu oldukça iddialı. Bolu da yapacakları kampın kendisi ve takım için çok önemli olduğunu belirten Musa, lige bomba girmek için çok çalıştığını dile getirdi. 
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n
\n Takım onlara emanet 
\n
\n  
\n
\n Kalpar ın yokluğunda antrenmanlar Erol Servet Bağlar yönetiminde yapıldı. Bağlar a Erdoğan Özdoğan, Cevdet Göç  ve Erkan Yılmaz eşlik ederken, teknik adamlar çalışmalar sırasında adeta futbolcuların üzerlerine titredi 
\n
\n  
\n
\n EĞLENCELİ ANLAR 
\n
\n Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar ın Makedonya ya gitmesi nedeniyle takım yardımcı hocalara emanetti. Kırmızı-Beyazlı ekibin dün gerçekleştirdiği iki antrenmanda Kalpar ın yardımcısı Erol Servet Bağlar yönetiminde yapıldı.  Kaleci antrenörü Erdoğan Özdoğan ve diğer yardımcı antrenör Cevdet Göç te çalışmada futbolcularla yakından ilgilendi. Üç teknik adam, oyuncularla birlikte ayak tenisi de oynadı. Cemil Adıcan, Musa Sinan, Ozan Özkan ve Taha Yalçıner den oluşan ekip teknik kadroyu ayak tenisi oyununda mağlup etmeyi başarırken iddiayı da kazanmış oldular. Öte yandan futbolcular idman sonrası şok havuza girerek hem serinlediler hem de yorgunluklarını attılar. Futbolcuların birbirleriyle şakalaşmasıda dikkat çekti.    
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: "İpek Yolu'nun her yönüyle gündemde olması insCumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: "İpek Yolu'nun her yönüyle gündemde olması insBaşkent'te çöp konteynerinde çıkan yangın 2 dükkana sıçradı Başkent'te çöp konteynerinde çıkan yangın 2 dükkana sıçradıBodrum'da bir otelin terasında çıkan yangın korkuttu Bodrum'da bir otelin terasında çıkan yangın korkuttuTekirdağ'da tonlarca kaçak içki ele geçirildi Tekirdağ'da tonlarca kaçak içki ele geçirildiÜnlü CEO TEM'de hurdaya dönen lüks cipinden yaralı kurtuldu Ünlü CEO TEM'de hurdaya dönen lüks cipinden yaralı kurtulduÜnlü CEO TEM'de hurdaya dönen lüks cipinden yaralı kurtuldu Ünlü CEO TEM'de hurdaya dönen lüks cipinden yaralı kurtulduKaza sonrası patlayan araçtan son anda çıkarak alevler arasında kalmaktan kurtulKaza sonrası patlayan araçtan son anda çıkarak alevler arasında kalmaktan kurtulMuhtarın aracını kundaklayan hırsızlar azanın samanlarını da ateşe verdi Muhtarın aracını kundaklayan hırsızlar azanın samanlarını da ateşe verdi10 kilometre kaçtıktan sonra yakalanan otomobilde ruhsatız pompalı tüfek çıktı 10 kilometre kaçtıktan sonra yakalanan otomobilde ruhsatız pompalı tüfek çıktıTEM otoyolunda otomobil bariyerlere ok gibi saplandı; 2 ağır yaralı TEM otoyolunda otomobil bariyerlere ok gibi saplandı; 2 ağır yaralı

hızWeb