Atakum, Karmate yle coştu

Karadeniz müziğinin güçlü gruplarından Karmate, Samsun’da verdiği konserde izleyenleri coşturdu \r\n

Atakum, Karmate yle coştu
\n Atakum Belediyesi ncve düzenlenen Fasl-ı Şahane etkinlikleri kapsamında sahne alan Karadeniz müziğinin güçlü gruplarından Karmate eski ve yeni şarkılarını seslendirdiği konserde, gençler doyasıya eğlendi.
\n
\n Konser sonrası sanatçıya çiçek veren Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, Atakum ilçesinde Ramazan etkinliklerinin devam edeceğini belirterek, Etkinlikler Atakum’da tam hızıyla devam ediyor ve edecektir. Bu etkinliklerimiz artık geleneksel bir hal aldı. Bizi yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum. Şarkılar, türküler ve sevginin dilini bu gençler çok iyi biliyorlar dedi.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor 5 eksikleSamsunspor 5 eksikleSamsun dernek zenginiSamsun dernek zenginiOMÜ'deki çalışma ortaya koydu: Uzun süre kullanılan maskeler mikrop saçıyorOMÜ'deki çalışma ortaya koydu: Uzun süre kullanılan maskeler mikrop saçıyor24 Ekim Cumartesi Samsun hava durumu24 Ekim Cumartesi Samsun hava durumuSamsun AKM'ye tel örgülü intihar önlemiSamsun AKM'ye tel örgülü intihar önlemiSamsun'da satışlar durdu ama fiyat artışları durmadıSamsun'da satışlar durdu ama fiyat artışları durmadıTartıştığı eski kocasını önce tüfekle öldürdü, sonra yaktıTartıştığı eski kocasını önce tüfekle öldürdü, sonra yaktıFındık fiyatları ne kadar? 24 Ekim Cumartesi il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 24 Ekim Cumartesi il il güncel fındık fiyatlarıİşçi servisi devrildi 26 yaralıİşçi servisi devrildi 26 yaralıMalatya'da FETÖ'nün akademik yapılanmasına operasyon Malatya'da FETÖ'nün akademik yapılanmasına operasyon

hızWeb