Vekil Kılıç mahalle iftarında

AK Parti Samsun Milletvekili Çağatay Kılıç, Anadolu Mahallesi nde düzenlenen iftar yemeğine katıldı\r\n\r\n

Vekil Kılıç mahalle iftarında
\n AK Parti Samsun Milletvekili, TBMM Dışişleri Komisyonu Üyesi ve NATO Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Üyesi Akif Çağatay Kılıç, Büyükşehir Belediyesi tarafından Anadolu Mahallesi nde düzenlenen iftar yemeğine katıldı.
\n
\n  
\n
\n BEREKET AYI RAMAZAN
\n
\n Türkiye Büyük Millet Meclisi nin tatile girmesinin ardından seçim bölgesine gelen Akif Çağatay Kılıç, İlkadım İlçesi Anadolu Mahallesi nde düzenlenen ve 2 bin kişinin iştirak ettiği iftar yemeğine katıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ile birlikte iftar sofralarını gezen Milletvekili Çağatay Kılıç, vatandaşlardan büyük ilgi gördü. Vatandaşlarla sohbet eden Milletvekili Kılıç, Ramazan ayının bereket getirmesi temennisinde bulundu.
\n
\n  
\n
\n İftar yemeğinin ardından bir açıklama yapan Milletvekil Çağatay Kılıç,   Ramazan ayı sevgi, kardeşlik ve paylaşma duygularının yoğun yaşandığı bir aydır. Manevi duyguların arttığı bu hoşgörü ayında, birlik ve beraberlik duygularının güçlendiği bu değerli zamanı en iyi şekilde değerlendirmeliyiz. Ramazan sevginin, paylaşmanın, dayanışmanın, dargınlıkları kaldırıp yeniden kucaklaşmanın zamanıdır. Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan ayının milletimizin birlik ve beraberliğinin kuvvetlenmesine, tüm insanlık için bereket, barış, huzur ve manevi kazançlara vesile olmasını temenni eder, tüm İslam aleminin ve Samsunlu hemşerilerimin mübarek Ramazan ayını tebrik ederim dedi.
\n
\n  
\n
\n İftar yemeğine ayrıca Büyükşehir Belediye Başkanvekili Turan Çakır, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı İhsan Kurnaz, TBMM Müşaviri Erdoğan Tok, SASKİ Genel Müdürü Coşkun Öncel, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Otomobil şarampole devrildi: 1 ölü, 4 yaralı Otomobil şarampole devrildi: 1 ölü, 4 yaralıIğdır korona virüs kısıtlamalarına uyuyor Iğdır korona virüs kısıtlamalarına uyuyorÇöp kamyonu, ekiplerden kaçan otomobili durdurmak için yolu kapattı Çöp kamyonu, ekiplerden kaçan otomobili durdurmak için yolu kapattıPolisin dur ihtarına uymayan sürücü otomobili bırakıp kaçtı Polisin dur ihtarına uymayan sürücü otomobili bırakıp kaçtıAksaray'da baca yangını paniğe neden oldu Aksaray'da baca yangını paniğe neden olduPamukkale'de üst yapı seferberliği devam ediyor Pamukkale'de üst yapı seferberliği devam ediyorKocaelispor Teknik Direktörü Erhan Altın: Kocaelispor Teknik Direktörü Erhan Altın:15 Temmuz Şehitler Köprüsünde kısıtlama sonrası polis noktası kaldırıldı 15 Temmuz Şehitler Köprüsünde kısıtlama sonrası polis noktası kaldırıldıİstanbul'da sokağa çıkma kısıtlamasının sona ermesiyle yollarda hareketlilik başİstanbul'da sokağa çıkma kısıtlamasının sona ermesiyle yollarda hareketlilik baş

hızWeb