BİZ FANİYİZ, GELDİK GİDİYORUZ!..

Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, meclis üyelerine, Bizler faniyiz, geldik gidiyoruz. Önemli olan gönülden gönüle iletişim kurmaktır diye seslendi\r\n

 BİZ FANİYİZ, GELDİK GİDİYORUZ!..
\n Ramazan ayında iftar davetlerini sürdüren Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, bu kez ilçenin ilk kurulduğu yıl olan 1994 den bu yana belediye meclisinde birlikte görev yaptığı meclis üyeleri ve aileleriyle bir araya geldi. Burma, yaptığı konuşmada, Bizler faniyiz, geldik gidiyoruz. Önemli olan gönülden gönüle iletişim kurmaktır dedi.
\n
\n  
\n
\n HEPİNİZİN KATKISI VAR
\n
\n Deniz Kafe Restoran da gerçekleştirilen iftar yemeği sonrası eski ve yeni meclis üyelerine hitap eden Metin Burma, Siyaset ,Türkiye de fazla abartılan, insanları ayrıştıran, ötekileştiren bir araç olarak zaman zaman kullanılabiliyor. Ama, ben meclis üyesi arkadaşlarıma baktığımda, özellikle daha az görme fırsatı bulduğum geçmiş dönem arkadaşlarıma baktığımda hayatımı daha da anlamlaştırmış oluyorum. Kuşkusuz ki 1994 te Atakum büyük bir köy gibiydi.  Şükürler olsun, o günlerden bugüne geldik.  Çok büyük coğrafyada tek nüfus alan, gelişme kaydeden, büyüyen, yıldız gibi parlayan, bir kent olduk. Bunda hepinizin katkısı vardır diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n ÖNEMLİ OLAN GÖNÜL İLETİŞİMİ
\n
\n Tüm meclis üyelerine, ilçenin gelişmesine sağladıkları katkı için teşekkür eden Başkan Burma, Bizler faniyiz, geldik, gidiyoruz. Önemli olan gönülden gönüle iletişim kurmaktır, kalıcı olanlar eserlerimizdir, kentlerdir, bir takım değerlerdir.  İhtiyaçların sınırsız, imkanların,kaynakların sınırlı olduğu bir dünyada memnuniyetsizlikler de olacaktır. Ama bilinmesini isterim ki yalnızca bugün değil tüm yaşamım boyunca elimden geleni samimi bir şekilde yapmaya çalıştım. Sizlerle de uyum içinde, iyi değerlendirmeler yaptığımıza inanıyorum. Atakum da bizim de tuzumuz var, bizimde emeğimiz var, demek çok çok önemlidir diye düşünüyorum dedi.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'un Sorumsuz TörenseverleriSamsun'un Sorumsuz TörenseverleriSamsun'da trafikte dehşet saçtı: 1'i polis 2 kişiyi yaraladıSamsun'da trafikte dehşet saçtı: 1'i polis 2 kişiyi yaraladıSamsunspor 3 maçlık seriyi bitirmek istiyorSamsunspor 3 maçlık seriyi bitirmek istiyorKısıtlama sonrası meydanlar boşaldı Kısıtlama sonrası meydanlar boşaldıDışarıda yatamazdım dedi, cezadan kurtulamadı Dışarıda yatamazdım dedi, cezadan kurtulamadıKısıtlamada sokağa çıktı, bahaneleri 'Hastaneye gidiyoruz' oldu Kısıtlamada sokağa çıktı, bahaneleri 'Hastaneye gidiyoruz' olduUyuşturucu tacirlerine operasyon Uyuşturucu tacirlerine operasyonİnegöl'de kaçak içki operasyonu İnegöl'de kaçak içki operasyonuEdirneliler kısıtlamaya uydu, caddeler turistlere kaldı Edirneliler kısıtlamaya uydu, caddeler turistlere kaldıEvden gelen kötü kokular korkunç gerçeği ortaya çıkardı Evden gelen kötü kokular korkunç gerçeği ortaya çıkardı

hızWeb