SAMSUNSPOR BOLU DA

PTT 1 inci Lig ekiplerinden Samsunspor, bugün 2 nci etap kampı için Bolu ya giderken Kulüp Başkanı Emin Kar, önümüzdeki günlerde yapacakları yerli ve yabancı transferlerin kampa katılacağını söyledi.

SAMSUNSPOR BOLU DA
\n Samsunpor, bu sabah saat 07.00 de karayolu ile Bolu ya giderek Koru Otel de kampa girdi. Kampa 24 futbolcunun katıldığı, 29 Temmuz da sona erecek kampta Samsunspor un en az 4 hazırlık maçı yapacağı açıkladı.
\n
\n  
\n
\n TRANSFERİ SÜRDÜRECEĞİZ
\n
\n  
\n
\n Transfer çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Emin Kar, temasta oldukları bazı isimlerle önümüzdeki birkaç gün içerisinde sözleşme imzalalacaklarını söyledi. Transferde çok dikkatli davrandıklarını ifade eden Başkan Emin Kar, şöyle devam etti:
\n
\n  
\n
\n Amacımız doğru ve bize faydalı olabilecek isimleri kadromuza dahil edebilmek. Bunun için elimizden geleni yapıyoruz. Bir aksilik olmazsa birkaç gün içerisinde yerli ve yabancı bazı oyunculara imza attırıp onları kampa dahil etmeyi düşünüyoruz.
\n
\n  
\n
\n DHA
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da mafya hesaplaşması iddiası: Sokak ortasında öldürüldüSamsun'da mafya hesaplaşması iddiası: Sokak ortasında öldürüldüSamsun'da bıçaklı saldırgan paniğiSamsun'da bıçaklı saldırgan paniğiSamsun'da Tramvaya 'Erdoğan' DüzenlemesiSamsun'da Tramvaya 'Erdoğan' DüzenlemesiSamsun Altınkaya Barajı'nda ürküten görüntüSamsun Altınkaya Barajı'nda ürküten görüntüDemir: Samsun'u Türkiye'nin Tüm Şehirlerine Örnek Olacak Konseptle İnşa EdiyoruzDemir: Samsun'u Türkiye'nin Tüm Şehirlerine Örnek Olacak Konseptle İnşa EdiyoruzFındık fiyatları ne kadar? 31 Ekim Cumartesi il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 31 Ekim Cumartesi il il güncel fındık fiyatlarıEşini öldürüp, intihar ettiEşini öldürüp, intihar ettiKızılay Tırları Azerbaycan'a alkışlarla uğurlandıKızılay Tırları Azerbaycan'a alkışlarla uğurlandıArazi anlaşmazlığı yüzünden baba oğul öldürüldüArazi anlaşmazlığı yüzünden baba oğul öldürüldü31 Ekim Cumartesi Samsun hava durumu31 Ekim Cumartesi Samsun hava durumu

hızWeb