Demokrasi Meydanı tıklım tıklım

Ramazan ayı boyunca iftarını vatandaşlarla birlikte açan Başkan Osman Genç, Her akşam binlerce insanımız Adnan Menderes Demokrasi Meydanı nı dolduruyor. Canik halkı böyle bir şeyin özlemi içerisindeydi. Biz halkımızın hayallerini, özlemlerini gerçekleşti

Demokrasi Meydanı tıklım tıklım
\n Canik Belediyesi tarafından Adnan Menderes Demokrasi Meydanı nda verilen iftar yemeğinde her akşam bin 500 kişi iftarını birlikte açıyor. Yeni hizmet binasındaki ay-yıldızın gölgesi altında toplanan vatandaşlara iftar vaktinde Canik Belediye Başkanı Osman Genç de eşlik ediyor. İftar öncesinde sıraya giren vatandaşlara yemek dağıtan Başkan Genç, yine meydanda kurulan masalara oturarak iftarını açıyor. 
\n
\n  
\n
\n HEP HALKIN İÇİNDEYİZ
\n
\n Başkan Genç, iftar sonrasında ise Canik Belediyesi tarafından Adnan Menderes Demokrasi Meydanı nda her akşam düzenlenen ve farklı konukların yer aldığı Ramazan Günleri Etkinlikleri ni vatandaşlarla birlikte izliyor. Özellikle çocukların ilgisiyle karşılaşan Başkan Genç, vatandaşlarla da bol bol sohbet ediyor. Başkan Genç, 9,5 yıldır halkın içinde olduklarını, Ramazan ayını da halkla birlikte geçirdiklerini söyledi.
\n
\n  
\n
\n HER AKŞAM DOLUYOR
\n
\n Canik te Ramazan ayının dolu dolu geçtiğine işaret eden Başkan Osman Genç, Her akşam bin 500 insanımızla iftarımızı açıyoruz. İftar sonrasında düzenlediğimiz Ramazan programlarında ise binlerce insanımız Adnan Menderes Demokrasi Meydanı nı dolduruyor. Canik halkı böyle bir şeyin özlemi içerisindeydi. Biz halkımızın hayallerini, özlemlerini gerçekleştirdiğimiz için onurluyuz. Canik, meydanını olması gerektiği gibi kullanıyor dedi.
\n
\n  
\n
\n 7 DEN 77 YE RAMAZAN
\n
\n Ramazan ı Canik te 7 den 77 ye herkesin amaçladıklarını da ifade eden Başkan Genç, Büyüklerimiz kurulan iftar sofralarında oruçlarını açıyor. Yine nostaljik evlerde kurulan standlarda ürünler sergileniyor. Yine meydanda kurduğumuz mini lunaparkta gönüllerince eğlenen çocuklarımız, sinema salonunda çizgi film izleyerek keyifli anlar geçiriyorlar. Bizler de bu zamana kadar olduğu gibi Ramazan ayında da halkımızla olarak bu güzelliği birlikte yaşıyoruz diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n aria-busy=
\n
\n  
\n
\n aria-busy=
\n
\n  
\n
\n aria-busy=
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da yaşananları görseniz, evden dışarı adım atmazsınızSamsun'da yaşananları görseniz, evden dışarı adım atmazsınızSamsunlu genç 4 ay önce kaçırarak evlendiği eşini öldürdüSamsunlu genç 4 ay önce kaçırarak evlendiği eşini öldürdüSamsun'da Kuş Cenneti'nde ördek katliamı yapan öğretmen yakalandıSamsun'da Kuş Cenneti'nde ördek katliamı yapan öğretmen yakalandıSamsun'da sokakların boş kalmasını fırsat bildilerSamsun'da sokakların boş kalmasını fırsat bildilerÜç gündür kayıptı, Samsun-Sinop karayolunda bulunduÜç gündür kayıptı, Samsun-Sinop karayolunda bulunduDamadını cadde ortasında silahla öldürdüDamadını cadde ortasında silahla öldürdüSamsun'da kazaların ana nedeni dikkatsizlikSamsun'da kazaların ana nedeni dikkatsizlikYılport Samsunspor çift kale maç yaptıYılport Samsunspor çift kale maç yaptıOrman sevgisi Samsun'da 85 yaşındaki dedeyi klipte oynattıOrman sevgisi Samsun'da 85 yaşındaki dedeyi klipte oynattıSamsun sessizliğe büründüSamsun sessizliğe büründü

hızWeb