Kendisini polise ihbar etti

Samsun da bir internet kafeden çaldığı cep telefonunu sattıktan sonra pişmanlık duyan genç, kendisini polise ihbar etti. Suçunu itiraf eden şüpheli, telefonu geri vermeyen kişiyi de polise şikayet etti

 Kendisini polise ihbar etti
\n Samsun un İlkadım İlçesi Çiftlik Mahallesi ndeki bir internet kafeden çıkarken masa üzerinde bulunan cep telefonunu çalan 20 yaşındaki K.S., kayıplara karıştı. İddiaya göre, ertesi gün Yabancılar Pazarı na giden K.S.,  çaldığı telefonu O.İ. ye satıp, yerine yeni telefon satın aldı.
\n
\n  
\n
\n Bir süre sonra yaptıklarından pişmanlık duyup, cep telefonunu geri almak için Yabancılar Pazarı na giden K.S.,  işyeri sahibinin telefonu geri vermemesi Gazi Polis Merkezi ne giderek ihbarda bulundu.  Polise verdiği ifadesinde yaptıklarından pişmanlık duyduğunu belirten K.S., Telefonu masanın üzerinde buldum ve sattım. Ancak sonra pişman oldum. Telefonu alarak polise vermek istedim, ancak alamadım. Vicdan azabı çekiyorum dedi.
\n
\n  
\n
\n Cep telefonu sahibi A.B. nin şikayeti üzerine, internet kafede bulunan kamera kayıtlarından kimliği tespit edilen K.S. polis tarafından gözaltına alındı. Polis Merkezi ndeki sorgusunun ardından adliye sevk edilen şüpheli,  çıkarıldığı nöbetçi mahkemece Denetimli Serbestlik Yasası kapsamında adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı. 
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da okul atölyesinde elektrikli motosiklet yaptılarSamsun'da okul atölyesinde elektrikli motosiklet yaptılarAnkara'da pencereden bakan kişi pompalı tüfekle öldürüldü Ankara'da pencereden bakan kişi pompalı tüfekle öldürüldüKötü kokular gelince 51 yaşındaki adamın öldüğü ortaya çıktı Kötü kokular gelince 51 yaşındaki adamın öldüğü ortaya çıktıHatay'da yangın kontrol altına alındı Hatay'da yangın kontrol altına alındıKula'da çalınan otomobil 45 dakika sonra bulundu Kula'da çalınan otomobil 45 dakika sonra bulunduBölücü terör örgütüne yönelik çok sayıda adreste eşzamanlı operasyon düzenlendi Bölücü terör örgütüne yönelik çok sayıda adreste eşzamanlı operasyon düzenlendiFındık fiyatları ne kadar? 28 Ekim Çarşamba il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 28 Ekim Çarşamba il il güncel fındık fiyatları28 Ekim Çarşamba Samsun hava durumu28 Ekim Çarşamba Samsun hava durumuUyuşturucu tacirlerine şafak operasyonu: 36 gözaltı kararı Uyuşturucu tacirlerine şafak operasyonu: 36 gözaltı kararıAnkara'da doğalgaz patlaması: 3 yaralı Ankara'da doğalgaz patlaması: 3 yaralı

hızWeb