MÜSİAD da dostluklar pekişti

MÜSİAD Samsun Şubesi nin düzenlediği iftar yemeğine katılan Genel Başkan Nail Olpak, İftar programlarını kardeşliğin pekişmesi olarak görüyor ve dostluğumuzu pekiştiriyoruz dedi. \r\n

MÜSİAD da dostluklar pekişti
\n Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD), Atakum Amisos Hotel de iftar yemeği düzenledi. İftara, eski Bayındırlık ve İskan Bakanı, AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak, MÜSİAD Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri Necmettin Öztürk ve Turgut Al, MÜSİAD Bilgi Teknolojileri Sektör Kurulu Başkan Yardımcısı Bekir Sami Nalbantoğlu, MÜSİAD Sağlık Sektör Kurulu Başkan Yardımcısı Metin Öngül, MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Erkan Malkoç, Borsan Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, İl Müftüsü Yrd. Doç. Dr. Hayrettin Öztürk, MÜSAİD Gençlik Kurulu Başkanı Abdullah Kaan ile çok sayıda iş adamı katıldı.
\n
\n  
\n
\n MALKOÇ TEŞEKKÜR ETTİ
\n
\n MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Erkan Malkoç, iftar yemeğinin ardından yaptığı konuşmada, Son dönemde yaşanan olaylar, ülkemiz insanının sağduyusu sayesinde fazla büyümemiştir. Yaşanan olaylar bizim açımızdan bir yol kazası olarak tanımlanmaktadır. Ülkemizde meydana gelen olayların tamamen sona ermesini temenni ediyoruz. İftar organizasyonumuza katılan herkese teşekkür ediyorum dedi.
\n
\n  
\n
\n TÜRKİYE TESTTEN GEÇTİ
\n
\n MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak ise, Ramazan ayı, açları doyurma ya da aç kalma ayı değildir. Ramazan, huylarımızı değiştirme ayıdır. İftar programlarını kardeşliğin pekişmesi olarak görüyor ve dostluğumuzu pekiştiriyoruz. Ramazan ayına Mısır da yaşanan olaylarla başladık. Mısır olaylarından almamız gereken ders, çağdaş batının kendi menfaatlerine ile çatışması durumunda bazı değerlerini bir kenara itmiştir. En kısa sürede huzur sağlanmalı ve seçilmiş idareciler başa gelmelidir. Büyümenin karşılığında ülkemiz sıkıntılar yaşamıştır. Kredi notu arttırılmasında batı aceleci davranmıştır. Geçtiğimiz mayıs ayı ekonomik anlamda Türkiye tarihine damga vurmuştur. Ayrıca mayıs ayı içerisinde IMF ye olan borcumuz ödenmiştir. Gezi Parkı olaylarında ise ülkemiz testten geçmiştir diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n Ersin DEMİR
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Tüfekle kendini vurdu Tüfekle kendini vurduBabasını bıçaklayıp komşularına "ambulans çağırın" dedi Babasını bıçaklayıp komşularına "ambulans çağırın" dediAlacak verecek kavgasında yaralanan şahıs kurtarılamadı Alacak verecek kavgasında yaralanan şahıs kurtarılamadıKocaeli'de mobilya atölyesi yandı binada mahsur kalanları itfaiye kurtardı Kocaeli'de mobilya atölyesi yandı binada mahsur kalanları itfaiye kurtardıİki kişinin öldüğü silahlı kavgada tutuklu sayısı 2'ye yükseldi İki kişinin öldüğü silahlı kavgada tutuklu sayısı 2'ye yükseldiKestane toplarken kaybolan kadın bulundu Kestane toplarken kaybolan kadın bulunduOtoyol işçilerini taşıyan minibüs devrildi: 14 yaralı Otoyol işçilerini taşıyan minibüs devrildi: 14 yaralı

hızWeb