ALTYAPIDAN A TAKIM A

Canik Belediyespor Altyapı Basketbol Sorumlusu Mehmet Küntüşlü, 8 aylık bir çalışmanın eseri sonucu sıfırdan bu noktalara geldik. Hedefimiz önlerinde uzun bir yol olan kızlarımızı yetiştirip A Takım seviyesine çıkarmak dedi

ALTYAPIDAN A TAKIM A
\n 8 AYDA, 150 SPORCU
\n
\n Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi nde mücadele eden Canik Belediyespor’da altyapı da harıl harıl çalışıyor. Kulübün Altyapı Basketbol Sorumlusu Mehmet Küntüşlü ve Antrenör Can Küntüşlü, 8 aylık bir çalışmanın sonucunda sporcu sayısını 150 civarına çıkardı. Daha ilk sezonunda Minik Kızlar da Samsun il ikincisi olan Turuncu- Siyahlılar gelecek adına da büyük umut veriyor. Basketbol Sorumlusu Mehmet Küntüşlü, 8 ay önce sıfırdan başlayıp şu anda 150 sporcuya ulaştık. Bu çok büyük bir rakam. Planlı programlı bir şekilde ilerliyoruz diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n SADECE CANİK DEĞİL
\n
\n Basketbol Sorumlusu Küntüşlü, Hedefimiz önlerinde uzun bir yol olan kızlarımızı yetiştirip A Takım seviyesine çıkarmak. Kulüp yöneticilerimiz de bizlerden bunları istiyor. Burada çok güzel bir ortamda çalışıyoruz. Kendi salonumuzda, büyük imkanlarla antrenmanlarımızı sürdürüyoruz. Bizim hedefimiz sadece Canik in kulübü olmamak. Tüm Samsun a hitap etmek istiyoruz. Tüm herkese de seslenmek istiyorum. Geleceğinden umutlu olunan tüm minik kızlarımızı aramıza bekliyoruz. Onları profesyonel bir planlama ile geleceğin hazırlayacağız dedi. 
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n ABLA KARDEŞ SPORA...
\n
\n Canik Belediyespor altyapısındaki kardeşler Sevde Nur Er ve Cemre Naz Er kardeşler, kendilerine böyle bir imkan sağlayan Canik Belediye Başkanı Osman Genç ve kendilerini yetiştiren Antrenörleri Mehmet ve Can Küntüşlü ye teşekkür etti. 
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n DOSTLUK KÖPRÜSÜ...
\n
\n Turuncu- Siyahlı kulübün altyapı oyuncularından Busenur Çırak ve Zehna Eylül Narin, Samsun da geçtiğimiz günlerde biten U-20 Kızlar Avrupa Basketbol Şampiyonası nda gönüllü olarak görev yaptı. İki sporcu sempatik tavırlarıyla Yunanistan takımının sevgisini kazandı. Yunanlılarla dostluk köprüsü kuran Busenur ve Zehra, Biz onlara, onlar da bizlere formalarını verdi dedi. 
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n ALKIŞLAR ONLARA...
\n
\n Basketbola başlayalı henüz 8 ay olmasına rağmen katıldıkları ilk resmi turnuvada Minikler Samsun İl ikincisi olan Canik Belediyespor büyük de bir başarı örneği gösterdi. Kupa ve madalyalarıyla poz veren minikler, önümüzdeki yıl için ise oldukça iddialı. 
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n HER GÜN ÇALIŞMA
\n
\n Altyapı Basketbol Sorumlusu Mehmet Küntüşlü ve Antrenör Can Küntüşlü, çeşitli gruplara ayırdıkları ekiplerle haftanın her günü antrenman yapıyor.
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n SELÇUK KAYA
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

PFDK Samsunsporlu 3 futbolcuyla ilgili kararını açıkladıPFDK Samsunsporlu 3 futbolcuyla ilgili kararını açıkladıSamsun'da bir ATM'de daha dolandırıcı düzeneği çıktıSamsun'da bir ATM'de daha dolandırıcı düzeneği çıktıTüp bayisi yangınında faciadan dönüldü Tüp bayisi yangınında faciadan dönüldüAkaryakıt istasyonuna yakın alanda depo yangını Akaryakıt istasyonuna yakın alanda depo yangınıDonis: "Kazandığımız için çok mutluyuz" Donis: "Kazandığımız için çok mutluyuz"Çalımbay: "Bizim iddiamız devam ediyor" Çalımbay: "Bizim iddiamız devam ediyor"Malatya'da silahlı saldırı: 1 yaralı Malatya'da silahlı saldırı: 1 yaralıMalatya'da silahlı saldırı: 1 yaralı Malatya'da silahlı saldırı: 1 yaralıSilah operasyonu zanlısı 6 kişi Samsun AdliyesindeSilah operasyonu zanlısı 6 kişi Samsun AdliyesindeAkaryakıt istasyonunda karşılaşan husumetli iki kişinin kavgası kanlı bitti: 1 aAkaryakıt istasyonunda karşılaşan husumetli iki kişinin kavgası kanlı bitti: 1 a

hızWeb