ÇIRAKLIK BİTTİ SIRA USTALIK TA

1930 Bafraspor Kulübü Başkanı Hüseyin Çamaş, geçmiş dönemde 3. ligde yaşadıklarını çıraklık dönemi olarak nitelendirerek, yeni sezonda ustalık dönemini yaşayacaklarını söyledi. Çamaş ayrıca, Sadi hocamız önümüzde ki hafta perşembe günü ekibiyle Bafra ya

ÇIRAKLIK BİTTİ SIRA USTALIK TA
\n Yeni sezonda 3. lig 3. grupta mücadele edecek olan 1930 Bafraspor da transfer harekatı bütün hızıyla sürüyor. Kırmızı-Siyahlı ekip geçen sezondan kadrosunda bulunan Samet Bank, Berkant, Batınay ve sol bek oyuncusu Burhan ile anlaştı. Bafrasporlu yöneticiler ayrıca Teknik Direktör Sadi Tekelioğlu nun verdiği listede yer alan ve Arsinspor da kiralık olarak oynayan kaleci Ali Köksal ile prensipte anlaştı. 
\n
\n  
\n
\n EN İYİ TRANSFER TEKELİOĞLU
\n
\n Geçmiş dönem 3. Lig’de çıraklık dönemini yaşadığını ve hatalardan ders aldığını belirten 1930 Bafraspor Kulübü Başkanı Hüseyin Çamaş, Yeni dönemimde artık ustalık yılımı yaşayacağım. Geçmişte ki hatalardan yönetim olarak ders çıkardık. Ustalık dönemimizde Bafraspor u seven ve gönül veren tüm halkımızın desteğini yanımızda hissetmek istiyoruz. Bilinmeli ki başarı ancak birlik ve beraberlikten doğar. Yönetim olarak transfer çalışmalarımızı da titizlikle sürdürmeye devam ediyoruz. Bana göre en iyi transferi Sadi Tekelioğlu nu takımın başına getirerek yaptık dedi.
\n
\n  
\n
\n ALİ KÖKSAL GELİYOR 
\n
\n Çamaş ayrıca, Geçen sezondan kadromuzda bulunan yetenekli oyuncularımız Samet Bank, Berkant, Batınay ve sol bek oyuncumuz Burhan ile anlaşma sağladık. Ayrıca Sadi hocamızın verdiği raporlar doğrultusunda Arsinspor da kiralık olarak forma giyen kaleci Ali Köksal ile ön anlaşmaya vardık. Önümüz hafta Perşembe günü hocamız gelip resmi imzayı kadrosu ile birlikte atacak. Hocamız çalışmalara başladığında mevcut ekibimiz içerisinden beğendiklerini kampa götürecek ve kamp esnasında eksiklikleri tespit edip transferlere ona göre devam edeceğiz. Transferde bütçe yönünden yaşayacağımız zorluklardan dolayı ise istediğimiz futbolcuyu alamamakla karşı karşıya kalabiliriz diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n STAT YENİLENİYOR
\n
\n Yeni sezonda 3. Lig 3. Grup’ta zorlu rakipler ile mücadele edeceklerini dile getiren Çamaş şunları söyledi: 3 gruptan oluşan 3. Lig’de Türkiye’nin yaklaşık 7 coğrafyasından oluşan 18 takım var. İnşallah hep birlikte bütün zorlukları el birliği ile aşacağız. Stat çalışmalarımızda yoğun bir şekilde devam ediyor. Stadın drenaj ile zemin çimi değişecek, 1500 kişilik bir karşı tribün, 300 kişilik de kale arkası tribünü yapılırken, şeref tribününde de tadilat çalışmaları olacak. Bu çalışmalar devam ederken bir iki maç dışarı da oynamak zorunda kalabiliriz, fakat bir an önce Bafralıları kendi sahamızda takımlarıyla buluşturmak arzusundayız.  
\n
\n  
\n
\n HERKESİN DESTEĞİNİ BEKLİYORUZ
\n
\n  
\n
\n Çamaş, “Kulübümüzün bir takım maddi sıkıntılar içerisinde olması kimsenin şevkini kırmasın. Belediye Başkanımız Zihni Şahin, kulüp yönetimimiz ve Bafralılarla  bir araya gelerek sorunlarımızı aşacağız. Bundan kimsenin endişesi olmasın. Bafralıları Bafraspor’a maddi manevi destek çıkmaya çağırıyorum. Desteğini bizlerde esirgemeyen esnaflarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Bu yıl çok zevkli ve güzel maçlar izleyeceğiz. Bafra spor taraftarlarına gelince BAL Ligi’nde yoğun bir taraftar kalabalığımız vardı. Taraftarlarımızdan çok memnunuz 3. lig profesyonel bir lig taraftarlarımızın da bunun bilincinde olarak ona göre davranacağını biliyorum diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n Ümit Ceylan
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Adana'da hava destekli 2 bin 20 polisle huzur uygulaması Adana'da hava destekli 2 bin 20 polisle huzur uygulamasıKastamonu'da ormanlık alanda çıkan yangın güçlükle kontrol altına alınabildi Kastamonu'da ormanlık alanda çıkan yangın güçlükle kontrol altına alınabildiPolisler zorda kalana koştular, ehliyetsiz ve alkollü sürücüleri affetmediler Polisler zorda kalana koştular, ehliyetsiz ve alkollü sürücüleri affetmediler

hızWeb