SOYGUNCULAR JANDARMAYLA ÇATIŞTI!

Maskeli ve silahlı soyuncular ormanlık alanda jandarmayla çatıştı\r\n

SOYGUNCULAR JANDARMAYLA ÇATIŞTI!
\n Ordu nun Akkuş İlçesi Salman beldesinde gece yarısı meydana gelen silahlı ve maskeli soygundan sonra silahlı çatışma çıktı. Çatışma sonrası kaçan zanlıları yakalamak için çalışma başlatıldı. 
\n
\n  
\n
\n DUR İHTARINA SİLAHLA KARŞILIK
\n
\n Olay, bu sabaha karşı saat 04:00 sıralarında meydana geldi. Alınan bilgilere göre, Salman beldesinde gece yarısı Çamoğlu Ticaret e giren silahlı ve maskeli dört kişi, buradaki çelik kasa ve sigaraları aldıktan sonra başka bir işyerine girdi. Bu sırada soyguncuları gören işyeri sahibi Jandarmayı arayarak durumu bildirdi. Bunun üzerine önlem alan İlçe Jandarma ekipleri, silahlı soyguncuları Düzdağ girişinde durdurmaya çalıştı. Dur ihtarına silahla karşılık veren soyguncular ile Jandarma arasında çatışma çıktı.
\n
\n  
\n
\n Çatışmadan sonra İstanbul plakalı bir Kango model aracı ve içindeki çelik kasaları bırakarak ormanlık araziye kaçan silahlı ve maskeli 4 kişinin yakalanmasına çalışılıyor.
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Bodrum'da bir otelin terasında çıkan yangın korkuttu Bodrum'da bir otelin terasında çıkan yangın korkuttuBaşkent'te çöp konteynerinde çıkan yangın 2 dükkana sıçradı Başkent'te çöp konteynerinde çıkan yangın 2 dükkana sıçradıCumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: "İpek Yolu'nun her yönüyle gündemde olması insCumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: "İpek Yolu'nun her yönüyle gündemde olması insTekirdağ'da tonlarca kaçak içki ele geçirildi Tekirdağ'da tonlarca kaçak içki ele geçirildi

hızWeb