MERZİFON DA BİRLİK İFTARI

Merzifon Belediyesi yöneticileri, çalışanları ve aileleri iftar yemeğinde bir araya geldi\r\n

 MERZİFON DA BİRLİK İFTARI
\n Mehmet Akif Ersoy Parkı ve Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen iftar yemeğine Merzifon Belediye Başkanı M. Kadri Aydınlı, yardımcıları, meclis üyeleri ve belediye personeli ile aileleri katıldı.
\n
\n  
\n
\n Personele ve ailelerine yönelik iftar yemeğinin geleneksel hale geldiğini belirten Başkan Aydınlı, “Her yıl olduğu gibi, bu yıl da mübarek Ramazan ayında personelimizle bir araya gelmenin, birlikte iftar etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.Artık personelle iftar etmek, gelenekselleşti. Nice ramazanlarda hep beraber olmayı diliyorum” dedi.
\n
\n  
\n
\n MESAİ ARKADAŞLARIM...
\n
\n Personeline ‘mesai arkadaşlarım’ diye hitap eden Aydınlı, “Şunu unutmayalım ki, Merzifon’a belediye olarak yapılan her hizmette hepinizin emeği var. Büroda çalışanından, sahada çalışanına kadar tüm personelime çalışmaları nedeniyle teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde bundan böyle de inşallah önemli hizmetlere imza atacağız diye konuştu.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor 5 eksikleSamsunspor 5 eksikleMalatya'da FETÖ'nün akademik yapılanmasına operasyon Malatya'da FETÖ'nün akademik yapılanmasına operasyonTır parkı davasında 33 sanık hakkında 91 yıldan 434'er yıla kadar hapis cezası iTır parkı davasında 33 sanık hakkında 91 yıldan 434'er yıla kadar hapis cezası iRestoran çıkışı silahlı saldırıya uğrayan kadın yaralandı Restoran çıkışı silahlı saldırıya uğrayan kadın yaralandıKüçükçekmece'de kadın cinayeti: Tartıştığı karısını defalarca bıçakladı Küçükçekmece'de kadın cinayeti: Tartıştığı karısını defalarca bıçakladıMalatya'da 269 litre sahte içki ele geçirildi Malatya'da 269 litre sahte içki ele geçirildiErzincan'da freni arızalanan tır kilometrelerce kontrolsüz seyretti Erzincan'da freni arızalanan tır kilometrelerce kontrolsüz seyrettiMalatya'da FETÖ'nün akademik yapılanmasına operasyon Malatya'da FETÖ'nün akademik yapılanmasına operasyonOtomobil park halindeki minibüse arkadan çarptı: 1 ölü, 1 yaralı Otomobil park halindeki minibüse arkadan çarptı: 1 ölü, 1 yaralıAlacak verecek meselesinde arkadaşını öldürülen şahıs tutuklandı Alacak verecek meselesinde arkadaşını öldürülen şahıs tutuklandı

hızWeb