KALPAR: KİM ÇIKAR, KİM DÜŞER, BELLİ OLMAZ

Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, bu sene heyecanlı, kimin çıkacağının veya düşeceğinin belli olmadığı bir lig oynayacaklarını belirterek, Takım sayısı fazla ve çekişmeli bir lig olacak. Şampiyonluk adayı da oldukça fazla dedi

KALPAR: KİM ÇIKAR, KİM DÜŞER, BELLİ OLMAZ
\n Kırmızı- Beyazlılarda Teknik Direktör Hüseyin Kalpar, Bolu daki kamp çalışmalarını değerlendirdi. Kampın çok iyi geçtiğini ifade eden Kalpar, Eksiklerimiz var ama bu kamp döneminde onları da tamamlamaya çalışıyoruz. İnşallah onlar da katılırsa Bolu kampını tam teşekküllü tamamlamış oluruz. Stoper, sağ bek ve forvet mevkisine oyuncu alacağız, bu eksikleri tamamladığımızda daha iyi bir takım olacağız dedi.
\n
\n  
\n
\n ÇOK ZOR BİR LİG
\n
\n Tecrübeli teknik adam, Bu sene çok daha zor bir lig olacak ve çok çekişmeli bir lige şahit olacağız. Takım sayısı fazla, takımlar her defasında biraz daha güçlenerek devam ediyor. Bu sene şampiyonluğa oynayacak takım sayısı da fazla. Düşmemek için mücadele eden takımlar da olacak. Samsunspor, potansiyeli olan bir şehir, bir takım. Taraftar bazında önemli bir takım. En iyisini ve doğrusunu yapmak için çalışacağız dedi. 
\n
\n  
\n
\n KONUŞMAKLA OLMUYOR
\n
\n Kalpar sözlerini şöyle noktaladı: 
\n
\n  
\n
\n Daha önce yaşamış olduğumuz güzelliği yine yaşarız diye düşünüyorum. Söylemlerle şampiyon olunmuyor. Söylemlerle küme düşülmüyor. Her şey icraatla. Biz icraatı en iyi şekilde yansıtmaya çalışacağız, sezonun başından sonuna kadar. Herkesin bize inanmasını istiyorum. Bolu daki kampımızda da oynadığımız hazırlık maçlarıyla eksiklerimizi tam anlamıyla gidereceğiz.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Polisten kaçarken kaza yapan sürücü hayatını kaybetti Polisten kaçarken kaza yapan sürücü hayatını kaybettiKayseri'de uyuşturucu operasyonu: 3 gözaltı Kayseri'de uyuşturucu operasyonu: 3 gözaltıMalatya'da huzur uygulaması Malatya'da huzur uygulaması

hızWeb