ATAKUM UN YILDIZ ADAYLARI

Atakum Belediyespor Tesisleri nde düzenlenen yaz spor okulları çalışmaları çalışmaları bütün hızıyla devam ediyor. Haftanın 5 günü 600 e yakın sporcuyla çalışan Turuncu-Mavili ekip geleceğin yıldız adaylarını da yaptığı seçmeler ile belirliyor.

ATAKUM UN YILDIZ ADAYLARI
\n Çalışmalarını haftanın 5 günü değişik periyotlarda sürdüren Atakum Belediyespor Yaz Spor Okulları ailelerden yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Sporcu sayısını yaklaşık 600 e ulaştıran Turuncu-Mavili ekip bir yandan da spor okullarında yetenekli bulduğu sporcuları yarışmacı gruplara kazandırıyor. Kulüp böylece yaptığı çalışmalar ile geleceğin yıldız adaylarını belirliyor. 
\n
\n  
\n
\n BİR İLKİ BAŞARDIK 
\n
\n Ailelerin gösterdiği yoğun ilgi sonrası bu yaz spor okullarında bir ilki başardıklarını belirten Atakum Belediyespor Antrenörleri Serkant Demir, Atagün Çakmak, İskender Aycan ve Samet  Yazar, Anne ve babaların gösterdiği yoğun ilgi sonrası kulüp yaz spor okullarında sporcu sayısını yaklaşık 600 e ulaştırmayı başardı. Burada çocuklarımıza sportif faaliyetler dışında sosyal aktivitelerde uyguluyoruz. Bunlardan bir tanesi kitap okuma alışkanlığını kazandırmak. Ayrıca sporcularımızın evde anne ve babaları ile nasıl konuşacaklarını ve yatma saatlerine varana kadar birçok konu da eğitim veriyoruz diye konuştular.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Antalya'da doğa yürüyüşünde kaybolan turisti jandarma buldu Antalya'da doğa yürüyüşünde kaybolan turisti jandarma bulduBalkondan düşen çocuk ağır yaralandı Balkondan düşen çocuk ağır yaralandıSigara vermeyen şahsı cam şişeyle yaraladılar Sigara vermeyen şahsı cam şişeyle yaraladılarSeyir halindeki otomobilden ateş açıldı: 1 yaralı Seyir halindeki otomobilden ateş açıldı: 1 yaralı

hızWeb