ŞAMPİYONLUK ADAYI FAZLA

Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, bu sene heyecanlı kimin çıkacağı veya düşaceğinin belli olmadığı bir lig oynayacaklarını belirterek, Takım sayısı fazla ve çekiymeli bir lig olacak. Şampiyonluk adayı da oldukça fazla dedi

ŞAMPİYONLUK ADAYI FAZLA
\n STOPER, SAĞ BEK VE FORVET
\n
\n Kırmızı- Beyazlılarda Teknik Direktör Hüseyin Kalpar, Bolu daki kamp çalışmalarını değerlendirdi. Kampın çok iyi geçtiğini ifade eden Kalpar, Eksiklerimiz var ama bu kamp döneminde onları da tamamlamaya çalışıyoruz. İnşallah onlar da katılırsa Bolu kampını tam teşekküllü tamamlamış oluruz. Stoper, sağ bek ve forvet mevkisine oyuncu alacağız, bu eksikleri tamamladığımızda daha iyi bir takım olacağız diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n ÇOK ZOR BİR LİG
\n
\n Tecrübeli teknik adam, Bu sene çok daha zor bir lig olacak ve çok çekişmeli bir lige şahit olacağız. Takım sayısı fazla, takımlar her defasında biraz daha güçlenerek devam ediyor. Bu sene şampiyonluğa oynayacak takım sayısı da fazla. Düşmemek için mücadele eden takımlar da olacak. Samsunspor, potansiyeli olan bir şehir, bir takım. Taraftar bazında önemli bir takım. En iyisini ve doğrusunu yapmak için çalışacağız dedi. 
\n
\n  
\n
\n KONUŞMAKLA OLMUYOR
\n
\n Kalpar sözlerini şöyle noktaladı: Daha önce yaşamış olduğumuz güzelliği yine yaşarız diye düşünüyorum. Söylemlerle şampiyon olunmuyor. Söylemlerle küme düşülmüyor. Her şey icraatla. Biz icraatı en iyi şekilde yansıtmaya çalışacağız, sezonun başından sonuna kadar. Herkesin bize inanmasını istiyorum. Bolu daki kampımızda da oynadığımız hazırlık maçlarıyla eksiklerimizi tam anlamıyla gidereceğiz . 
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: "İpek Yolu'nun her yönüyle gündemde olması insCumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: "İpek Yolu'nun her yönüyle gündemde olması insBodrum'da bir otelin terasında çıkan yangın korkuttu Bodrum'da bir otelin terasında çıkan yangın korkuttuBaşkent'te çöp konteynerinde çıkan yangın 2 dükkana sıçradı Başkent'te çöp konteynerinde çıkan yangın 2 dükkana sıçradıTekirdağ'da tonlarca kaçak içki ele geçirildi Tekirdağ'da tonlarca kaçak içki ele geçirildiÜnlü CEO TEM'de hurdaya dönen lüks cipinden yaralı kurtuldu Ünlü CEO TEM'de hurdaya dönen lüks cipinden yaralı kurtulduÜnlü CEO TEM'de hurdaya dönen lüks cipinden yaralı kurtuldu Ünlü CEO TEM'de hurdaya dönen lüks cipinden yaralı kurtulduKaza sonrası patlayan araçtan son anda çıkarak alevler arasında kalmaktan kurtulKaza sonrası patlayan araçtan son anda çıkarak alevler arasında kalmaktan kurtulMuhtarın aracını kundaklayan hırsızlar azanın samanlarını da ateşe verdi Muhtarın aracını kundaklayan hırsızlar azanın samanlarını da ateşe verdi10 kilometre kaçtıktan sonra yakalanan otomobilde ruhsatız pompalı tüfek çıktı 10 kilometre kaçtıktan sonra yakalanan otomobilde ruhsatız pompalı tüfek çıktıTEM otoyolunda otomobil bariyerlere ok gibi saplandı; 2 ağır yaralı TEM otoyolunda otomobil bariyerlere ok gibi saplandı; 2 ağır yaralı

hızWeb