SAMSUNSPOR DA SON DURUM

Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, yıllar sonra yeniden yuvaya geri dönüş yapan ve kaptanlık verilen Adnan Güngör den çok şeyler bekliyor.

SAMSUNSPOR DA SON DURUM
\n Bolu da lig için hazırlıklarına son hızla devam eden  Samsunspor da son durum.
\n
\n  
\n
\n Kalpar ın sağ kolu
\n
\n Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, yıllar sonra yeniden yuvaya geri dönüş yapan ve kaptanlık verilen Adnan Güngör den çok şeyler bekliyor. Antrenmanlarda çalışkanlığıyla dikkat çeken tecrübeli orta saha oyuncusu adeta Kalpar ın da sağ kolu. Saha içersinde sürekli arkadaşlarıyla konuşan Adnan, bir anlamda Kalpar ın gözü kulağı oluyor. Yeni sezon hazırlıklarının çok iyi geçtiğini söyleyen Adnan, Takımın havası mükemmel. Kamp çok iyi geçiyor. Lige bomba gibi gireceğiz dedi. 
\n
\n  
\n
\n Armağan iyi yolda 
\n
\n  
\n
\n Daha önce de sezon öncesi hazırlık kamplarına katılan ancak başka takımlara verilen Armağan Kuş, bu yıl da Teknik Direktör Hüseyin Kalpar tarafından da Bolu ya götürüldü. Kamptak ilk beş gün geride kalırken Armağan çalışkan görüntüsüyle dikkat çekiyor. Takımda kalabilmek için çaba harcayan genç oyuncu hakkında son kararı Hüseyin Kalpar verecek. 
\n
\n  
\n
\n Gurbetçi Oğuzhan deneniyor
\n
\n  
\n
\n Kırmızı-Beyazlı ekip, önerilen bazı gurbetçi oyuncuları Bolu kampında denemeye aldı. Bu isimlerden biride Almanya dan gelen 20 yaşındaki santrafor Oğuzhan Taş. Takımla birlikte idmana çıkan genç oyuncu teknik heyetin gözüne girmeye çalışıyor. Teknik Direktör Hüseyin Kalpar ın ise Oğuzhan hakkında kararını bir iki gün içerisinde vereceği belirtildi. 
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da yaşananları görseniz, evden dışarı adım atmazsınızSamsun'da yaşananları görseniz, evden dışarı adım atmazsınızSamsunlu genç 4 ay önce kaçırarak evlendiği eşini öldürdüSamsunlu genç 4 ay önce kaçırarak evlendiği eşini öldürdüSamsun'da Kuş Cenneti'nde ördek katliamı yapan öğretmen yakalandıSamsun'da Kuş Cenneti'nde ördek katliamı yapan öğretmen yakalandıSamsun'da sokakların boş kalmasını fırsat bildilerSamsun'da sokakların boş kalmasını fırsat bildilerÜç gündür kayıptı, Samsun-Sinop karayolunda bulunduÜç gündür kayıptı, Samsun-Sinop karayolunda bulunduDamadını cadde ortasında silahla öldürdüDamadını cadde ortasında silahla öldürdüSamsun'da kazaların ana nedeni dikkatsizlikSamsun'da kazaların ana nedeni dikkatsizlikYılport Samsunspor çift kale maç yaptıYılport Samsunspor çift kale maç yaptıOrman sevgisi Samsun'da 85 yaşındaki dedeyi klipte oynattıOrman sevgisi Samsun'da 85 yaşındaki dedeyi klipte oynattıSamsun sessizliğe büründüSamsun sessizliğe büründü

hızWeb