JABA SAMSUNSPOR KAMPINDA

Samsunspor, transferde sürpriz bir isme yöneldi, bir dönem Ankaraspor ve Antalyaspor formalarını giyen Brezilyalı Jaba yı kampına dahil etti.

JABA SAMSUNSPOR KAMPINDA
\n Yeni sezon hazırlıklarını Bolu da yaptığı 2 nci etap kamp çalışmaları ile sürdüren Samsunspor, Jaba ya yöneldi. Bir süre kırmızı beyazlılarla antrenmanlara çıkacak olan Jaba yla teknik direktör Hüseyin Kalpar ın olumlu rapor vermesi halinde sözleşme imzalayacağı bildirildi.
\n
\n  
\n
\n EKSİKLERİMİZİ TAMAMLAYACAĞIZ
\n
\n Kampın çok iyi geçtiğini söyleyen Hüseyin Kalpar, şunları söyledi: Eksiklerimiz var ama bu kamp döneminde onları da tamamlamaya çalışıyoruz. Stoper, sağ bek ve forvet mevkiine oyuncu almaya çalışıyoruz. Bu eksikleri tamamladığımızda daha iyi bir takım olacağız. Bu sene çok zor bir lig olacak. Bu sene şampiyonluğa oynayacak takım sayısı da fazla. Düşmemek için mücadele eden takımlar da olacak. Samsunspor, potansiyeli olan bir şehir. Taraftar bazında önemli bir takım. En iyisini ve doğrusunu yapmak için çalışacağız.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun OMÜ'de profesörü görevden alıp yerine doktor atadılarSamsun OMÜ'de profesörü görevden alıp yerine doktor atadılarFındık fiyatları ne kadar? 20 Ekim Salı il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 20 Ekim Salı il il güncel fındık fiyatlarıSamsunspor bir attı, çok kaçırdı 3 puanı aldıSamsunspor bir attı, çok kaçırdı 3 puanı aldıSamsun'da yola çıkan inek kazaya neden olduSamsun'da yola çıkan inek kazaya neden olduSamsun'da genç kadına 'silahlı tehdit' gözaltısıSamsun'da genç kadına 'silahlı tehdit' gözaltısıB.B. Başkanı Mustafa Demir: Samsun Türkiye'de ilk olacakB.B. Başkanı Mustafa Demir: Samsun Türkiye'de ilk olacakSamsun'da silahla birini yaralayıp, taksi gasp ettiSamsun'da silahla birini yaralayıp, taksi gasp ettiSamsun'da husumetlisi tarafından bacağından vurulduSamsun'da husumetlisi tarafından bacağından vurulduSamsun'da zincirleme kaza: 1 yaralıSamsun'da zincirleme kaza: 1 yaralı20 Ekim Salı Samsun hava durumu20 Ekim Salı Samsun hava durumu

hızWeb