Kadıköy de okul zamanı

\r\nKadıköyspor Yaz Futbol Okulu antrenmanlarını aralıksız bir şekilde devam ediyor. Altyapı Kordinatörü Akın Türker, Antrenörlerimiz Hasan Cem Keskin ve Suat Demirtaş sporcularımızı gelecekte iyi bir kariyerleri olması için eğitiyor dedi

Kadıköy de okul zamanı
\n ÖZVERİLİ BİR ŞEKİLDE ÇALIŞIYORUZ
\n
\n Kadıköyspor Kulübü yazokulu antremanları Altyapı Koordinatörü Akın Türker, Antrenörler Hasan Cem Keskin ve Suat Demirtaş nezaretinde gerçekleşiyor. Birbirinden yetenekli sporcuların yer aldığı altyapıda sporcuların saha içerisindeki performansları antrenörleri memnun ederken, kısa zamanda gözle görülür bir şekilde ilerleme kaydetmeleri ise geleceğe yönelik umut veriyor. Antrenör Hasan Cem Keskin, Antrenör arkadaşlarımla ve sporcularımızla birlikte özverili bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu antrenmanlarda sporcularımıza spor yapma alışkanlığını da aşılıyoruz diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n AMAÇ FUTBOL KARİYERİ OLUŞTURMAK
\n
\n İlerleyen dönemlerde sporcularının iyi bir futbol kariyeri olması için en iyi eğitimlerin verildiğini belirten Altyapı Koordinatörü Akın Türker, Antrenörlerimiz Hasan Çem Keskin ve Suat Demirtaş eşliğinde sporcularımıza hem temiz ahlak sahibi olmanın, hemde spor alışkanlığı kazanmalarının önemini vurguluyoruz. Sıkı ve disiplinli antrenmanlarla sporcularımızın gelişimleri ve ileriki dönemlerde iyi bir futbol kariyerlerinin olması için elimizden geleni yapıyoruz. Sayımız şu anda yeterli gibi görünsede önümüzdeki günlerde artacağına inanıyorum diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n UMUT VADEDİYOR...
\n
\n Sporcuların saha içerisinde sergiledikleri başarılı grafik umut vadederken, antrenörler Hasan Cem Keskin ve Suat Demirtaş ı da memnun ediyor.
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n SIKI ÇALIŞIYORLAR...
\n
\n Kadıköyspor yetenekli sporcularının gelişimleri için antrenörleri eşliğinde sıkı ve disiplinli antrenmanlar gerçekleştiriliyor.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun OMÜ'de profesörü görevden alıp yerine doktor atadılarSamsun OMÜ'de profesörü görevden alıp yerine doktor atadılarFındık fiyatları ne kadar? 20 Ekim Salı il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 20 Ekim Salı il il güncel fındık fiyatlarıSamsun'da husumetlisi tarafından bacağından vurulduSamsun'da husumetlisi tarafından bacağından vurulduSamsun'da tramvay hariç toplu taşımada Korona denetimiSamsun'da tramvay hariç toplu taşımada Korona denetimiSamsun'da kamyonet beton bariyere çarptı: 1 yaralıSamsun'da kamyonet beton bariyere çarptı: 1 yaralı20 Ekim Salı Samsun hava durumu20 Ekim Salı Samsun hava durumuSamsun'da otomobil ile motosiklet çarpıştı: 1 yaralıSamsun'da otomobil ile motosiklet çarpıştı: 1 yaralıSamsun'da sağanak yağış etkili olduSamsun'da sağanak yağış etkili olduCumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: "İpek Yolu'nun her yönüyle gündemde olması insCumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: "İpek Yolu'nun her yönüyle gündemde olması insBaşkent'te çöp konteynerinde çıkan yangın 2 dükkana sıçradı Başkent'te çöp konteynerinde çıkan yangın 2 dükkana sıçradı

hızWeb