2 GÜN SONRA UYANACAK

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Özkan, Recep i 2 gün sonra uyandırmayı planlıyoruz dedi.

2 GÜN SONRA UYANACAK
\n Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Özlenen Özkan, Keskin baş hareketleri istemediğimiz için Recep i 2 gün sonra uyandırmayı planlıyoruz dedi. 
\n
\n  
\n
\n Özkan, Akdeniz Üniversitesi Hastanesinde gazetecilere yaptığı açıklamada, Türkiye nin beşinci yüz nakli yapılan Recep Sert in 4 gündür yoğun bakımda uyutulduğunu söyledi. Sert in yüzündeki ödemlerinin gerilemeye başladığını ifade eden Özkan, genel durumunun gayet iyi olduğunu dile getirdi.
\n
\n  
\n
\n Recep Sert i kontrollü olarak uyandırmak istediklerini kaydeden Özkan, Şimdi uyandırmayı istemiyoruz. Keskin baş hareketleri istemediğimiz için Recep i 2 gün sonra uyandırmayı planlıyoruz. Daha güvenli uyansın istiyoruz. İlaçlarını zaman zaman azalttığmızda komutlara cevap veriyor. Anestezisini derinleştirdiğimiz için iletişimimiz söz konusu değil diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n Recep Sert in çenesini 4 ay içerisinde kullanacağını anlatan Özkan, Çenesini henüz kullanmıyor. Başını sağa sola çeviriyor. Çenesini tam anlamıyla kullanması ise bir yılı bulacak. Bir süre sıvı gıdalarla beslenecek diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n Özkan, çene naklinin kendisinin bildiği kadarıyla dünyada ikinci olduğunu, Amerika nın da bu nakli yeni yaptığını ve henüz sonuçlarının tam olarak bilinmediğini sözlerine ekledi. 
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Adana'da hava destekli 2 bin 20 polisle huzur uygulaması Adana'da hava destekli 2 bin 20 polisle huzur uygulamasıKastamonu'da ormanlık alanda çıkan yangın güçlükle kontrol altına alınabildi Kastamonu'da ormanlık alanda çıkan yangın güçlükle kontrol altına alınabildiPolisler zorda kalana koştular, ehliyetsiz ve alkollü sürücüleri affetmediler Polisler zorda kalana koştular, ehliyetsiz ve alkollü sürücüleri affetmedilerÖnceden annesiyle yaşadığı evi benzin dökerek yaktı Önceden annesiyle yaşadığı evi benzin dökerek yaktıFatsa'da Mevlid Kandili programı Fatsa'da Mevlid Kandili programıÇilingirle girdiği evde eski eşini öldüren zanlı tutuklandı Çilingirle girdiği evde eski eşini öldüren zanlı tutuklandıİstanbul'da terör örgütü DHKP-C operasyonu İstanbul'da terör örgütü DHKP-C operasyonuRektör Hotar, DEÜ'nün son 2 yılını anlattı Rektör Hotar, DEÜ'nün son 2 yılını anlattıGaziosmanpaşa'da servis midibüsü devrildi: 8 yaralı Gaziosmanpaşa'da servis midibüsü devrildi: 8 yaralıPırasa verimi ve fiyatı ile çiftçinin yüzünü güldürdü Pırasa verimi ve fiyatı ile çiftçinin yüzünü güldürdü

hızWeb