OTOBÜSE ZAM

Samsun’da özel halk otobüsleri toplu ulaşım ücretlerine bugünden itibaren geçerli olmak üzere zam yapıldı. \r\n

OTOBÜSE ZAM

\n  

\n

\n Samsun Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi’nden (UKOME) yapılan açıklamada, özel halk otobüslerinin bazı fiyat tarifelerinde düzenleme yapıldığı belirtildi.
\n Yapılan açıklamada, özel halk otobüsü fiyat tarifelerinin uzun, orta ve kısa mesafe biçiminde üç gruba ayrıldığını, ilköğretim 1. ve 2. sınıf öğrencilerinin, öğrenci kimliklerini göstererek ücretsiz seyahat etmesine, 3. ve 4. sınıf öğrencilerine ise öğrenci kartı tarifesinin uygulanacağı belirtildi. Buna göre uzun, orta ve kısa mesafede 2 TL olan şoför kartı 2.5 TL oldu.Tam samkart fiyatı 2 TL, indirimli samkart fiyatı 1.70 TL ve öğrenci samkart fiyatı da 1.50 TL oldu.

\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da kokain operasyonu: 3 kişi gözaltındaSamsun'da kokain operasyonu: 3 kişi gözaltındaSamsun CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Demir gözyaşlarıyla uğurlandıSamsun CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Demir gözyaşlarıyla uğurlandı29 Ekim Perşembe Samsun hava durumu29 Ekim Perşembe Samsun hava durumuFındık fiyatları ne kadar? 29 Ekim Perşembe il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 29 Ekim Perşembe il il güncel fındık fiyatlarıOMÜlü Prof. Dr. Aksoy açıkladı: Bir deney faresi 10 bin TLOMÜlü Prof. Dr. Aksoy açıkladı: Bir deney faresi 10 bin TLSamsun'da protokol Cumhuriyet Bayramı'nı kutladıSamsun'da protokol Cumhuriyet Bayramı'nı kutladıSamsunspor, Adana Demirspor maçının provasını yaptıSamsunspor, Adana Demirspor maçının provasını yaptıÖlü bulunan bebeğin annesi tutuklandıÖlü bulunan bebeğin annesi tutuklandıAtakum Belediyesi AtaMarket'i açtıAtakum Belediyesi AtaMarket'i açtı110 yaşında korona virüsü yendi110 yaşında korona virüsü yendi

hızWeb