GOLÜNÜ ATTI TRANSFERİ KAPTI

Samsunspoor ile bir kaç gündür antrenmanlara çıkan Brezilyalı Jaba, Denizli Belediyespor ile oynanan hazırlık karşılaşmasında forma giydi ve golünü attı.

GOLÜNÜ ATTI TRANSFERİ KAPTI

\n Samsunspoor ile bir kaç gündür antrenmanlara çıkan Brezilyalı Jaba, Denizli Belediyespor ile oynanan hazırlık karşılaşmasında forma giydi. Sahaya ilk onbirde çıkan ve eski parlak günlerine geri dönmek isteyen tecrübeli futbolcu iyi işler yaptı. Özellikle ikili mücadelelerde ayakta kalmayı başaran ve rakip oyuncuların faulle  durdumak zoruda kadığı Brezilyalı futbolcu Samsunspor un ilk golüne de imza koydu. Kafa ile golü atan Jaba devre sonunda diğer oyuncular gibi saha kenarına alındı. Teknik Direktör Hüseyin Kalpar rın Jaba nın performansını  beğendiği belirtildi.   

\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: "İpek Yolu'nun her yönüyle gündemde olması insCumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: "İpek Yolu'nun her yönüyle gündemde olması insBaşkent'te çöp konteynerinde çıkan yangın 2 dükkana sıçradı Başkent'te çöp konteynerinde çıkan yangın 2 dükkana sıçradıBodrum'da bir otelin terasında çıkan yangın korkuttu Bodrum'da bir otelin terasında çıkan yangın korkuttuTekirdağ'da tonlarca kaçak içki ele geçirildi Tekirdağ'da tonlarca kaçak içki ele geçirildiÜnlü CEO TEM'de hurdaya dönen lüks cipinden yaralı kurtuldu Ünlü CEO TEM'de hurdaya dönen lüks cipinden yaralı kurtulduKaza sonrası patlayan araçtan son anda çıkarak alevler arasında kalmaktan kurtulKaza sonrası patlayan araçtan son anda çıkarak alevler arasında kalmaktan kurtulÜnlü CEO TEM'de hurdaya dönen lüks cipinden yaralı kurtuldu Ünlü CEO TEM'de hurdaya dönen lüks cipinden yaralı kurtulduMuhtarın aracını kundaklayan hırsızlar azanın samanlarını da ateşe verdi Muhtarın aracını kundaklayan hırsızlar azanın samanlarını da ateşe verdi10 kilometre kaçtıktan sonra yakalanan otomobilde ruhsatız pompalı tüfek çıktı 10 kilometre kaçtıktan sonra yakalanan otomobilde ruhsatız pompalı tüfek çıktıTEM otoyolunda otomobil bariyerlere ok gibi saplandı; 2 ağır yaralı TEM otoyolunda otomobil bariyerlere ok gibi saplandı; 2 ağır yaralı

hızWeb